COZUMEL-SNORKEL EL CIELO-CLUB PLAŻA

SNURKOWANIE NA WYSPIE COZUMEL-królestwo podwodne ...

Napewno niezwykłym miejscem na nurkowanie czy snorkeling w Meksyku są wody przy WYSPIE COZUMEL. Znajduje się tu piękna rafa koralowa z mnóstwem egzotycznych ryb, a także rozgwiazd morskich. Szansę na podziwianie podwodnego świata daje bardzo dobra przejrzystość wody, zapewniająca widoczność do 30 m . Wyspa jest bardzo dobrze zaopatrzona i rozwinięta turystycznie to spewnością wyjątkowa Wyspa Karaibów Meksykańskich na której nudzić się nie można a program tej wycieczki jest bardzo bogaty i ciekawy.

 Program i co zawiera 
*Transport z hotelu do stacji promu-odbiór ranny 
*Transport ze stacji promu do hotelu
*Śniadaniowy box lunch
*Bilet przejazdu promem z Playa del Carmen na wyspę Cozumel-zakupiony przez opiekuna grupy
*Bilet Powrotny przejazdu promem z Wyspy Cozumel do Playa del Carmen-Zakupiony przez opiekuna grupy
*Opiekuna grupy/ angielsko-hiszpański język
*Rejs łodzią motorową ,w którym jest zawarty Snorkeling z rurką i maską czas totalny atrakcji w wodzie to około 5 godzin.
*Kąpiel i wolny czas na przepięknej club plaży 1 godzina. 
*Napoje i piwo na łodzi /2 piwa na osobę i 2 napoje na osobę.
*Sprzęt do Snorkelingu-pełne wyposażenie-maska-rurka-kapok-płetwy
*Jeden talerz posiłku do wyboru na osobę /Fajitas z kurczakiem/Fajitas z wołowiną/Filet rybny w maśle/Filet rybny w czosnku/
Sałatka Chef/Hamburger-Jeden napój lokalny-Jamaica/Horchata/Tamarindo
*Wolny czas  na zwiedzanie indywidualne wyspy -2 godziny na wyspie Cozumel 
Zbiórka o ustalonej godzinie i miejscu i powrót.
 
CENNIK OD UCZESTNIKA / GRUPA 
 
PLAYA DEL CARMEN
Dorosły  145 USD                              
Dzieci od 5-10 lat  125 USD 
CANCUN-TULUM-PUERTO MORELOS
Dorosły 155 USD
Dzieci od 5-10 lat 125 USD 

 

Uwaga:

1.TA WYCIECZKA DOSTĘPNA JEST PRAWIE CODZIENNIE W GRUPIE Z PRZEWODNIKIEM-OPIEKUNEM W JĘZYKU ANGIELSKO-HISZPAŃSKIM-CENA LICZONA JEST OD UCZESTNIKA-NIE WYMAGA MINIMUM OSÓB.

2.WYCIECZKA Z PRZEWODNIKIEM-OPIEKUNEM W JĘZYKU POLSKIM JEST MOŻLIWA WTEDY GDY JEST UZBIERANE  WYMAGANE MINIMUM 7 UCZESTNIKÓW DOROSŁYCH I WTEDY CENA JEST LICZONA OD UCZESTNIKA.

3.WYCIECZKA PRYWATNA-GRUPA ZAMKNIĘTA-CENA LICZONA JEST OD USŁUGI. 

Godziny wyjazdu na wycieczkę ustalamy indywidualnie z każdym uczestnikiem. Godzina uzależniona jest od położenia hotelu, w którym Państwo wypoczywacie.*Wycieczka w grupie hiszpańsko lub angielsko języcznego opiekuna  wliczonego już w cenę, przewodnik polskojęzycznych tylko  przy indywidualnej wycieczce.
CENA NIE ZAWIERA
*Napiwku końcowego dla kapitana łodzi
*Napiwku końcowego  dla kierowcy trasportu
*Opłata dodatkowa to około 5-10 USD od osoby/dzieci i dorośli-to opłata rządowa za  ochronę fauny raf koralowych .
 
W wycieczkach związanych z atrakcjami wodnymi uzależnionymi od pogody organizator zastrzega sobie możliwość zmiany tej że wycieczki na najbliższy termin.
CO ZABRAĆ ZE SOBĄ  

strój kąpielowy, ręcznik, czapkę lub jakie kolwiek  nakrycie głowy, biogredably filtr przeciwsłoneczny, wygodne buty (klapki, sandały), okulary przeciwsłoneczne, pieniądze na zakupy pamiątek na wyspie Cozumel a będzie taka możliwość czasowa -najlepiej trochę peso meksykańskie i trochę dolarów USD, aparat fotograficzny-najlepiej wodny .

Skąd zabieramy ...

Hotele i miejsca zbiórki usytuowanych na trasie od Playa del Carmen do centrum Tulum.

Hotele lub miejsca zbiórki usytuowane na trasie od Cancun-centrum, strefa hotelowa-do Puerto Morelos

PŁATNOŚĆ

 Cena podana jest w dolarach amerykańskich za osobę .

 Istnieje możliwość płacenia w pesos meksykańskie ,euro lub funt brytyjski   w/g bieżącego kursu biura poprzez wcześniejsze ustalenie .

 
OPCJA WYCIECZKI ZAMKNIĘTEJ
Istnieje możliwość przeprowadzenia wycieczki w opcji indywidualnej bez innych uczestników. Może, to być wycieczka dla dowolnej ilości osób. Zapytaj nas o cenę..
info@turkusowymeksyk-pl.com lub  tel.whatssap
+(52-1) 984 157 4394.

INFORMACJA WAŻNA DLA KLIENTÓW BO NIESTETY TAK SIĘ CORAZ CZĘŚCIEJ DZIEJE-TYLKO LEGALNE BIURO MOŻE ZORGANIZOWAĆ WYCIECZKĘ - NIE KORZYSTAJ Z PIRATÓW INTERNETOWYCH CZY POJEDYŃCZYCH OSÓB KTÓRE TAK JAK TY SĄ TURYSTĄ W TYM KRAJU LUB PRZEBYWAJĄ NA WZNAWIANYCH WIZACH TURYSTYCZNYCH BEZ POZWOLEŃ LEGALNEJ PRACY - OFERUJĄC ZASTANAWIAJĄCO TANIE  WYCIECZKI KTÓRE SĄ NIELEGALNE-NIE WARTO NARAŻAĆ SIEBIE ANI RODZINĘ W OBCYM KRAJU TAK DALEKO OD DOMU.

POLITYKA ODWOŁANIA WYCIECZEK:
* ODWOŁANIE WYCIECZKI 48 GODZIN PRZED DNIEM  WYCIECZKI 100% ZWROTU KOWTY .
* ODWOŁAMIE WYCIECZKI 24 GODZINY PRZED DNIEM WYCIECZKI 50% ZWROTU KOWTY.
* ODWOŁANIE W DNIU I NIESTAWIENIE SIĘ W MIEJSCU USTALONYM PRZEZ OPERATORA  WYCIECZKI NIE PODLEGA ZWROTOWI KWOTY CAŁKOWITEJ.
* TYLKO W PRZYPADKU PRZEDSTAWIENIA UZASADNIONEJ PRZYCZYNY ZDROWOTNEJ ORZECZENIA LEKARZA HOTELOWEGO  MOŻE BYĆ ZMIENIONY TERMIN WYCIECZKI PODLEGAJĄCY DOSTOSOWANIU DOSTĘPNOŚCI JEJ WYKONANIA ,JEŻELI WYZNACZONY TERMIN NIE ZOSTANIE ZAAKCEPTOWANY PRZEZ UCZESTNIKA  ZWRACA SIĘ WYŁĄCZNIE 50% KWOTY.

  • Google+ Social Icon

NASZ WYKONAWCA POLECANY PRZEZ 

  • Facebook Social Icon
  • turkusowymeksyk

POLSKIE BIURO PODRÓŻY I ORGANIZACJI WYCIECZEK W MEKSYKU PLAYA DEL CARMEN ,Q.ROO, EMAIL. info@turkusowymeksyk-pl.com, tel.+5219841574394