LAGUNA I TRZY RÓŻNE CENOTES

 Przeżyj to niesamowite doświadczenie na Riwierze Maya, która obejmuje naturalną przyrodę i różnorodność odwiedzanych miejsc. Ciesz się 4 wspaniałymi miejscami docelowymi podczas tej wycieczki za jedną cenę!.Pierwszym celem  będziesz mógł odkryć lagunę Kaan Lumm, eksplozję o idealnym turkusowym kolorze, lepszą niż jakiekolwiek zdjęcie. Możesz przejść się jedynym takim  mostem z widokiem na lagunę, w której jest zawarta swoja własna naturalna Cenote. Odwiedzisz również trzy magiczne i różne cenoty -jedna zawiera basen naturalny, druga zjazdy linią zipp do wody a kolejna  jest jaskinią .Będziesz miał okazję popływać w tych krystalicznych wodach  a pózniej zjeść pyszny i świeży obiad kuchni lokalnej . Odpoczynek ,a następnie powrót do Hotelu . 

Program i Co Zawiera w Cenie
*Transport w obie strony klimatyzowanym vanem lub autobusem
*Bilet wstępu do Laguny -kąpiel 1 godzina
*Bilety wstępu do 3 różnych Cenotes/każda kąpiel w Cenote 1 godzina-czyli czas całkowity to 3 godziny]
*Opiekuna grupy
*Jedno danie kuchni lokalnej
NIE Zawiera w Cenie
*Napój w resturacji /zakup indywidualny
*wynajęcie kamizelek do pływania w Cenotach koszt około 50 pesos za sztukę.
ZAPYTAJ NAS O TERMIN I DOSTĘPNY JĘZYK   WYCIECZKI

CENNIK OD UCZESTNIKA / GRUPA
PLAYA DEL CARMEN - TULUM
DOROSŁY 120 USD-PROMOCJA!!---110 USD
DZIECI 4-10 LAT 70 USD
DZIECI DO 3 LAT 20 USD
CANCUN
DOROSŁY 130 USD-PROMOCJA!!---115 USD
DZIECI 4-10 LAT 80 USD--
DZIECI DO 3 LAT 20 USD

Uwaga:

PODANA CENA WYCIECZKI ZALEŻY OD LICZBY UCZESTNIKÓW /MINUMUM 6 OSÓB DOROSŁYCH ,W INNYM PRZYPADKU USTALAMY CENY INDYWIDUALNIE Z KAŻDYM UCZESTNIKIEM.

PRZEWODNIK W JĘZYKU POLSKIM PRZY MINIMUM 6 OSOBACH DOROSŁYCH -PONIŻEJ WYMAGANEGO MINIMUM ILOŚCI UCZESTNIKÓW WYCIECZKA ZAWIERA PRZEWODNIKA W JĘZYKU ANGIELSKIM LUB HISZPAŃSKIM.

W wycieczkach związanych z atrakcjami wodnymi uzależnionymi od pogody organizator zastrzega sobie możliwość zmiany tej że wycieczki na najbliższy termin.
Co Zabrać Ze Sobą:

strój kąpielowy, ręcznik, czapkę lub jakie kolwiek  nakrycie głowy, biogredably filtr przeciwsłoneczny, wygodne buty (klapki, sandały), okulary przeciwsłoneczne, pieniądze na zakupy pamiątek na wyspie Cozumel a będzie taka możliwość czasowa -najlepiej trochę peso meksykańskie i trochę dolarów USD, aparat fotograficzny-najlepiej wodny .

Skąd Zabieramy ...

Hotele i miejsca zbiórki usytuowanych na trasie od Playa del Carmen do centrum Tulum.

Hotele lub miejsca zbiórki usytuowane na trasie od Cancun-centrum, strefa hotelowa-do Puerto Morelos

Płatność

Cena podana jest w dolarach amerykańskich za osobę .

Istnieje możliwość płacenia w pesos meksykańskie ,euro lub funt brytyjski   w/g bieżącego kursu biura poprzez wcześniejsze ustalenie .

INFORMACJA WAŻNA DLA KLIENTÓW BO NIESTETY TAK SIĘ CORAZ CZĘŚCIEJ DZIEJE-TYLKO LEGALNE BIURO MOŻE ZORGANIZOWAĆ WYCIECZKĘ - NIE KORZYSTAJ Z PIRATÓW INTERNETOWYCH CZY POJEDYNCZE OSOBY KTÓRE TAK JAK TY SĄ TURYSTĄ W TYM KRAJU LUB PRZEBYWAJĄ NA WZNAWIANYCH WIZACH TURYSTYCZNYCH BEZ POZWOLEŃ LEGALNEJ PRACY - OFERUJĄC ZASTANAWIAJĄCO TANIE  WYCIECZKI KTÓRE SĄ NIELEGALNE-NIE WARTO NARAŻAĆ SIEBIE ANI RODZINĘ W OBCYM KRAJU TAK DALEKO OD DOMU.

POLITYKA ODWOŁANIA WYCIECZEK:
* ODWOŁANIE WYCIECZKI 48 GODZIN PRZED DNIEM  WYCIECZKI 100% ZWROTU KOWTY .
* ODWOŁAMIE WYCIECZKI 24 GODZINY PRZED DNIEM WYCIECZKI 50% ZWROTU KOWTY.
* ODWOŁANIE W DNIU I NIESTAWIENIE SIĘ W MIEJSCU USTALONYM PRZEZ OPERATORA  WYCIECZKI NIE PODLEGA ZWROTOWI KWOTY CAŁKOWITEJ.
* TYLKO W PRZYPADKU PRZEDSTAWIENIA UZASADNIONEJ PRZYCZYNY ZDROWOTNEJ ORZECZENIA LEKARZA HOTELOWEGO  MOŻE BYĆ ZMIENIONY TERMIN WYCIECZKI PODLEGAJĄCY DOSTOSOWANIU DOSTĘPNOŚCI JEJ WYKONANIA ,JEŻELI WYZNACZONY TERMIN NIE ZOSTANIE ZAAKCEPTOWANY PRZEZ UCZESTNIKA  ZWRACA SIĘ WYŁĄCZNIE 50% KWOTY.

  • Google+ Social Icon

NASZ WYKONAWCA POLECANY PRZEZ 

  • Facebook Social Icon
  • turkusowymeksyk

POLSKIE BIURO PODRÓŻY I ORGANIZACJI WYCIECZEK W MEKSYKU PLAYA DEL CARMEN ,Q.ROO, EMAIL. info@turkusowymeksyk-pl.com, tel.+5219841574394