4 CENOTES WODNE KRÓLESTWO MAJÓW

 Przeżyj to niesamowite doświadczenie na Riwierze Maya, która obejmuje naturalną przyrodę i różnorodność odwiedzanych miejsc. Ciesz się 4 wspaniałymi miejscami ukrytymi w sercu dżungli Jukatańskiej podczas tej wycieczki oraz skosztuj pysznego obiadu kuchni meksykańskiej tego regionu i to wszystko w jednej cenie!. 4 Cenotes to wycieczka skomponowana aby móc poznać 3 kategorie Cenot które występują na półwyspie Jukatan w południowej części Meksyku.To jedyna taka okazja ! . Pierwszym celem  będzie to Cenote w "pół otwarta" i jej otaczająca naturalna fauna . Druga Cenote to niesamowite turkusowe kolory krystalicznie czystej wody tej zjawiskowej "otwartej" Cenotes. Trzecia i Czwarta Cenote to wodne Jaskinie z naturalnymi formacjami stalagmitów i stalagnatów i otaczający klimatem ciszy i spokoju  krystalicznych słodkich wód tych" zamkniętych" Cenotes . Powrót do hotelu.

WYCIECZKA ORGANIZOWANA JEST TYLKO W OPCJI WYCIECZKI INDYWIDUALNEJ VIP.
zapytaj o wolny termin i cenę tej wycieczki.
W wycieczkach związanych z atrakcjami wodnymi uzależnionymi od pogody organizator zastrzega sobie możliwość zmiany tej że wycieczki na najbliższy termin.
Co Zabrać Ze Sobą:

strój kąpielowy, ręcznik, czapkę lub jakie kolwiek  nakrycie głowy, biogredably filtr przeciwsłoneczny, wygodne buty (klapki, sandały), okulary przeciwsłoneczne, pieniądze na zakupy pamiątek na wyspie Cozumel a będzie taka możliwość czasowa -najlepiej trochę peso meksykańskie i trochę dolarów USD, aparat fotograficzny-najlepiej wodny .

 

Skąd Zabieramy ...

Hotele i miejsca zbiórki usytuowanych na trasie od Playa del Carmen do centrum Tulum.

Hotele lub miejsca zbiórki usytuowane na trasie od Cancun-centrum, strefa hotelowa-do Puerto Morelos

Płatność

Cena podana jest w dolarach amerykańskich za osobę .

Istnieje możliwość płacenia w pesos meksykańskie ,euro lub funt brytyjski   w/g bieżącego kursu biura poprzez wcześniejsze ustalenie .

zacil ha.jpg
DOS OJOS TURKUSOWY MEKSYK.jpg
precios-cenotes-dos-ojos.jpg
mutul ha.jpg