4 CENOTES WODNE KRÓLESTWO MAJÓW

 Przeżyj to niesamowite doświadczenie na Riwierze Maya, która obejmuje naturalną przyrodę i różnorodność odwiedzanych miejsc. Ciesz się 4 wspaniałymi miejscami ukrytymi w sercu dżungli Jukatańskiej podczas tej wycieczki oraz skosztuj pysznego obiadu kuchni meksykańskiej tego regionu i to wszystko w jednej cenie!. 4 Cenotes to wycieczka skomponowana aby móc poznać 3 kategorie Cenot które występują na półwyspie Jukatan w południowej części Meksyku.To jedyna taka okazja ! . Pierwszym celem  będzie to Cenote w "pół otwarta" i jej otaczająca naturalna fauna . Druga Cenote to niesamowite turkusowe kolory krystalicznie czystej wody tej zjawiskowej "otwartej" Cenotes. Trzecia i Czwarta Cenote to wodne Jaskinie z naturalnymi formacjami stalagmitów i stalagnatów i otaczający klimatem ciszy i spokoju  krystalicznych słodkich wód tych" zamkniętych" Cenotes . Powrót do hotelu.

WYCIECZKA ORGANIZOWANA JEST TYLKO W OPCJI WYCIECZKI INDYWIDUALNEJ .
zapytaj o wolny termin i cenę tej wycieczki.
W wycieczkach związanych z atrakcjami wodnymi uzależnionymi od pogody organizator zastrzega sobie możliwość zmiany tej że wycieczki na najbliższy termin.
Co Zabrać Ze Sobą:

strój kąpielowy, ręcznik, czapkę lub jakie kolwiek  nakrycie głowy, biogredably filtr przeciwsłoneczny, wygodne buty (klapki, sandały), okulary przeciwsłoneczne, pieniądze na zakupy pamiątek na wyspie Cozumel a będzie taka możliwość czasowa -najlepiej trochę peso meksykańskie i trochę dolarów USD, aparat fotograficzny-najlepiej wodny .

 

Skąd Zabieramy ...

Hotele i miejsca zbiórki usytuowanych na trasie od Playa del Carmen do centrum Tulum.

Hotele lub miejsca zbiórki usytuowane na trasie od Cancun-centrum, strefa hotelowa-do Puerto Morelos

Płatność

Cena podana jest w dolarach amerykańskich za osobę .

Istnieje możliwość płacenia w pesos meksykańskie ,euro lub funt brytyjski   w/g bieżącego kursu biura poprzez wcześniejsze ustalenie .

INFORMACJA WAŻNA DLA KLIENTÓW BO NIESTETY TAK SIĘ CORAZ CZĘŚCIEJ DZIEJE-TYLKO LEGALNE BIURO MOŻE ZORGANIZOWAĆ WYCIECZKĘ - NIE KORZYSTAJ Z PIRATÓW INTERNETOWYCH CZY POJEDYŃCZYCH OSÓB KTÓRE TAK JAK TY SĄ TURYSTĄ W TYM KRAJU LUB PRZEBYWAJĄ NA WZNAWIANYCH WIZACH TURYSTYCZNYCH BEZ POZWOLEŃ LEGALNEJ PRACY - OFERUJĄC ZASTANAWIAJĄCO TANIE  WYCIECZKI KTÓRE SĄ NIELEGALNE-NIE WARTO NARAŻAĆ SIEBIE ANI RODZINĘ W OBCYM KRAJU TAK DALEKO OD DOMU.

POLITYKA ODWOŁANIA WYCIECZEK:
* ODWOŁANIE WYCIECZKI 48 GODZIN PRZED DNIEM  WYCIECZKI 100% ZWROTU KOWTY .
* ODWOŁAMIE WYCIECZKI 24 GODZINY PRZED DNIEM WYCIECZKI 50% ZWROTU KOWTY.
* ODWOŁANIE W DNIU I NIESTAWIENIE SIĘ W MIEJSCU USTALONYM PRZEZ OPERATORA  WYCIECZKI NIE PODLEGA ZWROTOWI KWOTY CAŁKOWITEJ.
* TYLKO W PRZYPADKU PRZEDSTAWIENIA UZASADNIONEJ PRZYCZYNY ZDROWOTNEJ ORZECZENIA LEKARZA HOTELOWEGO  MOŻE BYĆ ZMIENIONY TERMIN WYCIECZKI PODLEGAJĄCY DOSTOSOWANIU DOSTĘPNOŚCI JEJ WYKONANIA ,JEŻELI WYZNACZONY TERMIN NIE ZOSTANIE ZAAKCEPTOWANY PRZEZ UCZESTNIKA  ZWRACA SIĘ WYŁĄCZNIE 50% KWOTY.

  • Google+ Social Icon

NASZ WYKONAWCA POLECANY PRZEZ 

  • Facebook Social Icon
  • turkusowymeksyk

POLSKIE BIURO PODRÓŻY I ORGANIZACJI WYCIECZEK W MEKSYKU PLAYA DEL CARMEN ,Q.ROO, EMAIL. info@turkusowymeksyk-pl.com, tel.+5219841574394