TULUM -CENOTE I SNORKEL NA RAFIE koRaLowej

                                                 

Magia TURKUSOWEGO imperium Majów...

Idealne połączenie piękna kultury i natury. Wycieczka rozpoczyna się w strefie archeologicznej w Tulum, położonej na   klifie zwróconym w stronę Morza Karaibskiego, jest idealnym miejscem do robienia cudownych zdjęć i przeniesienia się w   klimat nadmorskiego Tulum. Wsiądziemy na łódkę motorową i podpłyniemy do rafy kolarowej usytuowanej nieopodal   wykopalisk gdzie, bedziemy snurkować w kapoku , masce z rurką i płetwami przez około 45 min , będziemy mogli   podziwiać piękno kryjące sie w tutejszych rafach kolarowych w tym pod wodnym królestwie. Następnie pojedziemy do   Cenote z Krystaliczną i orzeźwiającą wodą tej dziewiczej natury obmyje Nas ze słonej wody. Powrót do Hotelu.

CO ZABRAĆ:
Wygodne buty  (sportowe lub sandały) , kostium kąpielowy i recznik , czapkę lub chustę (ochrona głowy przed słońcem) , środek na komary , kremy i filtry UV , okulary przeciw słoneczne , aparat fotograficzny lub kamerkę , pieniądze na wydatki osobiste i napój do obiadu. Z uwagi na klimatyzację w samochodzie można dodatkowo zabrać ze sobą swetr lub bluzę z długim rękawem.
ZABIERAMY:

Hotele i miejsca zbiórki usytuowanych na trasie od Playa del Carmen do centrum Tulum.

Hotele lub miejsca zbiórki usytuowane na trasie od Cancun-centrum, strefa hotelowa-do Puerto Morelos

ZAPYTAJ NAS O TERMIN I DOSTĘPNY JĘZYK   WYCIECZKI
CENNIK OD UCZESTNIKA / GRUPA
PLAYA DEL CARMEN - TULUM
DOROSŁY 115 USD-PROMOCJA!!---110 USD
DZIECI 4-10 LAT 75 USD
DZIECI DO 3 LAT 20 USD
CANCUN
DOROSŁY 120 USD-PROMOCJA!!---115 USD
DZIECI 4-10 LAT 80 USD--
DZIECI DO 3 LAT 20 USD

Uwaga:

PODANA CENA WYCIECZKI ZALEŻY OD LICZBY UCZESTNIKÓW /MINUMUM 6 OSÓB DOROSŁYCH ,W INNYM PRZYPADKU USTALAMY CENY INDYWIDUALNIE Z KAŻDYM UCZESTNIKIEM.

PRZEWODNIK W JĘZYKU POLSKIM PRZY MINIMUM 6 OSOBACH DOROSŁYCH -PONIŻEJ WYMAGANEGO MINIMUM ILOŚCI UCZESTNIKÓW WYCIECZKA ZAWIERA PRZEWODNIKA W JĘZYKU ANGIELSKIM LUB HISZPAŃSKIM.

PŁATNOŚCI:

Istnieje możliwość zapłaty za wycieczkę :DOLAR USD LUB:

pesos meksykańskie , euro lub funt brytyjski wg bieżącego kursu BIURA

CENA ZAWIERA:

*Przejazdy w komfortowych klimatyzowanych środkach transportu

*Smaczny obiad kuchni meksykańskiej  w formie bufetu

*Wszystkie opłaty, bilety wstępu na strefe zwiedzania jak i kąpieliska

*Opieka polsko języcznego lub angielsko języcznego przewodnika

*Woda na pokładzie transportu

CENA NIE ZAWIERA:

*Napoju do obiadu

*Opłata za filmowanie na terenie strefy Tulum,Coba

*Zwyczajowy napiwek dla kierowcy i przewodnika

PAMIĘTAJ:

Godziny wyjazdu na wycieczkę ustalamy indywidualnie z każdym uczestnikiem. Godzina uzależniona jest od położenia   hotelu, w którym Państwo wypoczywacie.

       *Dzieci poniżej 4 roku życia NIE UCZESTNICZĄ W SNURKOWANIU z maską i rurką na rafie - ZOSTAJA POD OPIEKĄ  jednego   opiekuna rodzica na łodzi lub w czasie trwania tego punktu programu .

NAPISZ DO NAS KONIECZNIE - POZNASZ PRAWDZIWY MEKSYK 

INFORMACJA WAŻNA DLA KLIENTÓW BO NIESTETY TAK SIĘ CORAZ CZĘŚCIEJ DZIEJE-TYLKO LEGALNE BIURO MOŻE ZORGANIZOWAĆ WYCIECZKĘ - NIE KORZYSTAJ Z PIRATÓW INTERNETOWYCH CZY POJEDYNCZE OSOBY KTÓRE TAK JAK TY SĄ TURYSTĄ W TYM KRAJU LUB PRZEBYWAJĄ NA WZNAWIANYCH WIZACH TURYSTYCZNYCH BEZ POZWOLEŃ LEGALNEJ PRACY - OFERUJĄC ZASTANAWIAJĄCO TANIE  WYCIECZKI KTÓRE SĄ NIELEGALNE-NIE WARTO NARAŻAĆ SIEBIE ANI RODZINĘ W OBCYM KRAJU TAK DALEKO OD DOMU.

POLITYKA ODWOŁANIA WYCIECZEK:
* ODWOŁANIE WYCIECZKI 48 GODZIN PRZED DNIEM  WYCIECZKI 100% ZWROTU KOWTY .
* ODWOŁAMIE WYCIECZKI 24 GODZINY PRZED DNIEM WYCIECZKI 50% ZWROTU KOWTY.
* ODWOŁANIE W DNIU I NIESTAWIENIE SIĘ W MIEJSCU USTALONYM PRZEZ OPERATORA  WYCIECZKI NIE PODLEGA ZWROTOWI KWOTY CAŁKOWITEJ.
* TYLKO W PRZYPADKU PRZEDSTAWIENIA UZASADNIONEJ PRZYCZYNY ZDROWOTNEJ ORZECZENIA LEKARZA HOTELOWEGO  MOŻE BYĆ ZMIENIONY TERMIN WYCIECZKI PODLEGAJĄCY DOSTOSOWANIU DOSTĘPNOŚCI JEJ WYKONANIA ,JEŻELI WYZNACZONY TERMIN NIE ZOSTANIE ZAAKCEPTOWANY PRZEZ UCZESTNIKA  ZWRACA SIĘ WYŁĄCZNIE 50% KWOTY.

  • Google+ Social Icon

NASZ WYKONAWCA POLECANY PRZEZ 

  • Facebook Social Icon
  • turkusowymeksyk

POLSKIE BIURO PODRÓŻY I ORGANIZACJI WYCIECZEK W MEKSYKU PLAYA DEL CARMEN ,Q.ROO, EMAIL. info@turkusowymeksyk-pl.com, tel.+5219841574394