Rio Lagartos-Las Coloradas-Rezerwat Naturalny

ZAPRASZAMY NA CUDO FAUNY I FLORY MEKSYKU NA JUKATANIE .

  Na tej wycieczce pojedziemy i zobaczymy  słynne LAS COLORADAS lokalna mała  wioska słynąca nie tylko z czynnych kopalni soli ale przede wszystkim z pięknych  lagun o kolorze pomidorowego różu- wody w połączeniu z turkusowym meksykańsim niebem wzbudza u każdego zachwyt. To magiczne miejsce jest również częścią parku przyrody naturalnej 'Ría Lagartos', obszaru chronionego znajdującego się na granicy stanów Jukatanu i Quintana Roo. Rio Lagartos serce Jukatańskiego rezerwatu przyrody i dzikiego ptactwa oraz gęste namorzynowe lasy jest terenem bogatym w różnorodną florę.

Zobaczymy to wszystko podczas 2 godzinnego rejsu łodzią motorową  po spokojnych wodach tej rzeki rezerwatu . Możliwość obserwacji pelikanów,flamingów różowych  , orłów, czapli, i wielu innych gatunków ptaków brodzących. Smaczny obiad z widokiem na rzekę rezerwatu. Powrót do Hoteli.

                             

Skąd zabieramy

Hotele i miejsca zbiórki usytuowanych na trasie od Playa del Carmen do centrum Tulum.

Hotele lub miejsca zbiórki usytuowane na trasie od Cancun- strefa hotelowa-Puerto Morelos

   
   
   ZAPYTAJ NAS O DOSTĘPNY JĘZYK  I  DZIEŃ WYCIECZKI
CENNIK OD UCZESTNIKA / GRUPA
 
PLAYA DEL CARMEN - TULUM
DOROSŁY 135 USD-PROMOCJA!!---130 USD
DZIECI 4-10 LAT 75 USD
DZIECI DO 3 LAT 20 USD
CANCUN
DOROSŁY 145 USD-PROMOCJA!!---135 USD
DZIECI 4-10 LAT 80 USD--
DZIECI DO 3 LAT 20 USD

Uwaga:

PODANA CENA WYCIECZKI ZALEŻY OD LICZBY UCZESTNIKÓW /MINUMUM 6 OSÓB DOROSŁYCH ,W INNYM PRZYPADKU USTALAMY CENY INDYWIDUALNIE Z KAŻDYM UCZESTNIKIEM.

PRZEWODNIK W JĘZYKU POLSKIM PRZY MINIMUM 6 OSOBACH DOROSŁYCH -PONIŻEJ WYMAGANEGO MINIMUM ILOŚCI UCZESTNIKÓW WYCIECZKA ZAWIERA PRZEWODNIKA W JĘZYKU ANGIELSKIM LUB HISZPAŃSKIM.

PŁATNOŚĆ

Cena podana jest w dolarach amerykańskich za osobę .

Istnieje możliwość zapłaty za wycieczkę :

pesos meksykańskie , euro lub funt brytyjski wg bieżącego kursu poprzez wcześniejsze ustalenie .

CENA ZAWIERA

Klimatyzowany Transport w obie strony 

Odbiór z hotelu i do hotelu klienta

Wizyta w  Coloradas -różowe solne wody - Pomidorowe zdjęcia różowych lagun  

Wizyta w rezerwacie Rio Lagartos (namorzyny i laguna) -Obejmuje dwie i pół godziny rejsu łodzią przez rezerwat biosfery Rio Lagartos z obserwacją flamingów i ptaków wędrownych oraz rodzaje namorzyny i Obserweacja krokodyla w jego naturalnym środowisku

Kąpiel Majów (złuszczanie) - i krótka Kąpiel

Smaczny obiad w lokalnym miasteczku rybackim

 

 

CENA NIE ZAWIERA

Śniadanie

Napoje w restauracji do obiadu

Zwyczajowy napiwek dla kapitana ,kierowcy i przewodnika

 

UWAGI

Podana cena wycieczki zależy od liczby uczestników (minimum 6 osób pełnopłatnych), w innym przypadku ustalamy ceny indywidualnie z każdym uczestnikiem

Godziny wyjazdu na wycieczkę ustalamy indywidualnie z każdym uczestnikiem. Godzina uzależniona jest od położenia   hotelu, w którym Państwo wypoczywacie.

 

OPCJA WYCIECZKI VIP TOUR

Istnieje możliwość przeprowadzenia wycieczki w opcji bez innych uczestników. Może to być wycieczka dla dowolnej ilości osób. Zapytaj nas o cenę.

Skontaktuj się z nami.. info@turkusowymeksyk-pl.com lub pod tel-whatssap/(+52 1) 9841574394.

NAPISZ DO NAS KONIECZNIE - POZNASZ PRAWDZIWY MEKSYK 

INFORMACJA WAŻNA DLA KLIENTÓW BO NIESTETY TAK SIĘ CORAZ CZĘŚCIEJ DZIEJE-TYLKO LEGALNE BIURO MOŻE ZORGANIZOWAĆ WYCIECZKĘ - NIE KORZYSTAJ Z PIRATÓW INTERNETOWYCH CZY POJEDYNCZE OSOBY KTÓRE TAK JAK TY SĄ TURYSTĄ W TYM KRAJU LUB PRZEBYWAJĄ NA WZNAWIANYCH WIZACH TURYSTYCZNYCH BEZ POZWOLEŃ LEGALNEJ PRACY - OFERUJĄC ZASTANAWIAJĄCO TANIE  WYCIECZKI KTÓRE SĄ NIELEGALNE-NIE WARTO NARAŻAĆ SIEBIE ANI RODZINĘ W OBCYM KRAJU TAK DALEKO OD DOMU.

POLITYKA ODWOŁANIA WYCIECZEK:
* ODWOŁANIE WYCIECZKI 48 GODZIN PRZED DNIEM  WYCIECZKI 100% ZWROTU KOWTY .
* ODWOŁAMIE WYCIECZKI 24 GODZINY PRZED DNIEM WYCIECZKI 50% ZWROTU KOWTY.
* ODWOŁANIE W DNIU I NIESTAWIENIE SIĘ W MIEJSCU USTALONYM PRZEZ OPERATORA  WYCIECZKI NIE PODLEGA ZWROTOWI KWOTY CAŁKOWITEJ.
* TYLKO W PRZYPADKU PRZEDSTAWIENIA UZASADNIONEJ PRZYCZYNY ZDROWOTNEJ ORZECZENIA LEKARZA HOTELOWEGO  MOŻE BYĆ ZMIENIONY TERMIN WYCIECZKI PODLEGAJĄCY DOSTOSOWANIU DOSTĘPNOŚCI JEJ WYKONANIA ,JEŻELI WYZNACZONY TERMIN NIE ZOSTANIE ZAAKCEPTOWANY PRZEZ UCZESTNIKA  ZWRACA SIĘ WYŁĄCZNIE 50% KWOTY.

  • Google+ Social Icon

NASZ WYKONAWCA POLECANY PRZEZ 

  • Facebook Social Icon
  • turkusowymeksyk

POLSKIE BIURO PODRÓŻY I ORGANIZACJI WYCIECZEK W MEKSYKU PLAYA DEL CARMEN ,Q.ROO, EMAIL. info@turkusowymeksyk-pl.com, tel.+5219841574394