WYSPA CONTOY-WYSPA MUJERES

Przejazd ranny w kierunku portu w Cancun ,poczęstunek przekąska/sok, ciasto, kawa/.Przesiadka na łodzie motorowe i przejazd łodziami na rafę koralową. Snurkowanie na rafie w masce z rurką, kamizelką, płetwami. Odcinek rafy gdzie występuje 17 gatunków raf twardych i 14 miękkich, wsród nich-koral mózgowy, koral gwiazdkowy, wielki koral gwiazdkowy, koralowce sześciopromienne, koral ognisty, morskie rózgi, wachlarz morski, gąbki i inne. Czas trwania snorkelingu  około 40-50 minut. Po zakończeniu snorkelingu na pokładzie łodzi do dyspozycji  Państwa będą napoje gazowane oraz piwo. Następnie dopłyniemy do dziewiczego Rezerwatu wyspy Jukatanu *Isla Contoy* gdzie flora i fauna jest pieczowicie chroniona. Zejście z łodzi na ląd WYSPY -spacer i zwiedzanie. Turyści odwiedzający WYSPĘ mają do swojej dyspozycji tylko mały skrawek na którym znajduje się część wydzielonej plaży,małe muzeum przedstawiające faune wyspy i  punkt obserwacyjny wyspy o wysokości 20 metrów idealne miejsce  dla miłośników ptactwa. Czas wolny na relax, plażowanie i eksplorowanie wyspy. Obiad w formie bufetu, grillowany kurczak, ryba z grilla, sałatki, warzywa, woda, napoje gazowane, piwo. Ostatnie chwile wypoczynku na wyspie, zdjęcia. Dalsze podróżowanie po wodach meksykańskiego Morza Karaibskiego do przepięknej wyspy turystycznie rozwiniętej *Isla Mujeres*. Wyspa była miejscem związanym z legendarnymi piratami z karaibów .Wolny czas na zakupy /1godzina/lub plażowanie i indywidualne zwiedzanie wyspy. Powrót do portu w Cancun. Przesiadka do busów, powrót do hotelu.

Kapitan łodzi decyduje o możliwosci snorkelingu biorąc pod uwagę warunki atmosferyczne, wysokosć fal, przejrzystość wody. Do niego należy ostateczna decyzja.

                               KOMUNIKAT

W związku z dużymi ograniczeniami liczby odwiedzajacych WYSPĘ CONTOY i zaostrzeniem przepisów przez tutejsze władze prosimy o rezerwację tej wycieczki z dużym wyprzedzeniem.

Co należy zabrać na wycieczkę...
Wygodne buty  (sportowe lub sandały) , kostium kąpielowy i recznik , czapkę lub chustę (ochrona głowy przed słońcem) , środek na komary , kremy i filtry UV , okulary przeciw słoneczne , aparat fotograficzny lub kamerkę , pieniądze na wydatki osobiste i napój do obiadu. Z uwagi na klimatyzację w samochodzie można dodatkowo zabrać ze sobą swetr lub bluzę z długim rękawem.
Skąd zabieramy

Hotele i miejsca zbiórki usytuowanych na trasie od Playa del Carmen do centrum Tulum.

Hotele lub miejsca zbiórki usytuowane na trasie od Cancun-centrum, strefa hotelowa-do Puerto Morelos

Dzieci w wieku 3 lat  NIE UCZESTNICZĄ W PUNKCIE PROGRAMU WYCIECZKI gdzie zawarte jest snurkowanie na Rafie koralowej  -POZOSTAJĄ POD OPIEKĄ JENEGO Z RODZICA-OPIEKUNA NA ŁODZI.

     CENNIK PLAYA                   
     Dorosły 135 USD                 
     Dzieci 4-10 lat 115 USD 
     Dzieci 2-3 lat 60 USD       
     CENNIK CANCUN-ZONA HOTELERA
     Dorosły 135 USD
     Dzieci 4-10 lat 115 usd
     Dzieci 2-3 lat 60 USD
Zapytaj Nas o wolne miejsce i czy kursujemy do twojego resortu hotelu.

*Grupy prywatne na zamówienie. 

Limitowana liczba osoób odwiedzających Wyspę -REZERWUJ Z WYPRZEDZENIEM.

Płatność

Cena podana jest w dolarach amerykańskich za osobę .

Istnieje możliwość zapłaty za wycieczkę :

pesos meksykańskie , euro lub funt brytyjski wg bieżącego kursu poprzez wcześniejsze ustalenie .

CENA ZAWIERA ​

*Przejazdy w komfortowych klimatyzowanych środkach transportu

*Smaczny obiad kuchni meksykańskiej  w formie bufetu

*Wszystkie opłaty, bilety wstępu na strefe zwiedzania jak i kąpieliska

*Opieka polsko języcznego lub angielsko języcznego przewodnika

*Woda i napoje gazowane na pokladzie transportu

CENA NIE ZAWIERA

*Napoju do obiadu

*Zwyczajowy napiwek dla kierowcy

* Opłata dodatkowa  stała 10 USD/od osoby-płatne na miejscu za ochronę fauny morskiej którą należy zapłacić w momencie odbioru tylko   gotówką, możliwy zakup podkoszulka -pamiątki ,fotografii robionych przez fotografów podczas wycieczki

Uwagi

*Podana cena wycieczki NIE zależy od liczby uczestników (minimum 6 osób pełnopłatnych)

*Godziny wyjazdu na wycieczkę ustalamy indywidualnie z każdym uczestnikiem. Godzina uzależniona jest od położenia   hotelu, w którym Państwo wypoczywacie.

OPCJA WYCIECZKI VIP TOUR

Istnieje możliwość przeprowadzenia wycieczki w opcji bez innych uczestników. Może to być wycieczka dla dowolnej ilości osób. Zapytaj nas o cenę.

Skontaktuj się z nami.. info@turkusowymeksyk-pl.com lub pod tel-whatssap/(+52 1) 9841574394.

NAPISZ DO NAS KONIECZNIE - POZNASZ PRAWDZIWY MEKSYK 

INFORMACJA WAŻNA DLA KLIENTÓW BO NIESTETY TAK SIĘ CORAZ CZĘŚCIEJ DZIEJE-TYLKO LEGALNE BIURO MOŻE ZORGANIZOWAĆ WYCIECZKĘ - NIE KORZYSTAJ Z PIRATÓW INTERNETOWYCH CZY POJEDYNCZE OSOBY KTÓRE TAK JAK TY SĄ TURYSTĄ W TYM KRAJU LUB PRZEBYWAJĄ NA WZNAWIANYCH WIZACH TURYSTYCZNYCH BEZ POZWOLEŃ LEGALNEJ PRACY - OFERUJĄC ZASTANAWIAJĄCO TANIE  WYCIECZKI KTÓRE SĄ NIELEGALNE-NIE WARTO NARAŻAĆ SIEBIE ANI RODZINĘ W OBCYM KRAJU TAK DALEKO OD DOMU.

POLITYKA ODWOŁANIA WYCIECZEK:
* ODWOŁANIE WYCIECZKI 48 GODZIN PRZED DNIEM  WYCIECZKI 100% ZWROTU KOWTY .
* ODWOŁAMIE WYCIECZKI 24 GODZINY PRZED DNIEM WYCIECZKI 50% ZWROTU KOWTY.
* ODWOŁANIE W DNIU I NIESTAWIENIE SIĘ W MIEJSCU USTALONYM PRZEZ OPERATORA  WYCIECZKI NIE PODLEGA ZWROTOWI KWOTY CAŁKOWITEJ.
* TYLKO W PRZYPADKU PRZEDSTAWIENIA UZASADNIONEJ PRZYCZYNY ZDROWOTNEJ ORZECZENIA LEKARZA HOTELOWEGO  MOŻE BYĆ ZMIENIONY TERMIN WYCIECZKI PODLEGAJĄCY DOSTOSOWANIU DOSTĘPNOŚCI JEJ WYKONANIA ,JEŻELI WYZNACZONY TERMIN NIE ZOSTANIE ZAAKCEPTOWANY PRZEZ UCZESTNIKA  ZWRACA SIĘ WYŁĄCZNIE 50% KWOTY.

  • Google+ Social Icon

NASZ WYKONAWCA POLECANY PRZEZ 

  • Facebook Social Icon
  • turkusowymeksyk

POLSKIE BIURO PODRÓŻY I ORGANIZACJI WYCIECZEK W MEKSYKU PLAYA DEL CARMEN ,Q.ROO, EMAIL. info@turkusowymeksyk-pl.com, tel.+5219841574394