Jak się kontaktować -Rezerwować oraz zapłata

Jeżeli są Państwo jeszcze w Polsce proszę skontaktować się z nami PISEMNIE poprzez podanie nam datę swojego przyjazdu, ilość osób (jeżeli są dzieci to ich wiek ), nazwę resortu hotelu w którym planujecie wypoczywać oraz  nazwę wycieczki którymi są Państwo zainteresowani. Pozwoli nam to lepiej zaplanować i rzetelnie zorganizować Państwa wyjazdy.
Jeżeli są Państwo już w Meksyku proszę wysłać do nas wiadomość bezpośrednio w darmowym komunikatorze WHATSSAP z imieniem i nazwiskiem , nazwą Państwa resortu hotelu, numer pokoju oraz godziną o której będą Państwo połączeni z internetem i czekali na nasz telefon lub wiadomość . (najlepiej okolice godzin 11 rano a-16.00 na czas LOKALNY meksykański) wtedy napewno nasz pracownik rzetelnie skontaktuje się i doradzi oraz pomoże wybrać odpowiednią ofertę.
Po dokonaniu deklaracji rezerwacji pisemnym lub telefonicznym ustaleń-nasz pracownik przyjedzie w umówionym wcześnie warunkach jak : dokładnym dniu i godzinie do Państwa ,aby sfinalizować pełną 100% tranzakcję zapłaty za zarezerwowane przez Państwa usługi-wycieczki.
*Incentive *Grupy prywatne powyżej 10 osób *Klient VIP /ustalenia zapłaty są wtedy indywidualne-warunki wskaże biuro.
Wszystkie nasze ułsugi zawierają firmowy kupon sprzedaży i  numer seryjny (Kupon-Voucher) z kopią, czyli potwierdzenie i zabezpieczenie dla obu stron-informacji waszej zakupionej usługi i jej zapłacie.
     
 
NIE TRAĆ CZASU ...MY CI POMOŻEMY GO SPĘDZIĆ NAPRAWDĘ FAJNIE ...

Kim jesteśmy :)

 

Turkusowy Meksyk to lokalne małe biuro powstałe z pracy i pasji. Prowadzone przez małżeństwo Polsko-Meksykańskie , Polka która w 2009r. zakochała się w tym magicznym kraju i która wtedy pierwszy raz będąc w obcym dla niej Meksyku-była właśnie tak jak Ty TURYSTĄ i dzięki meksykańskiemu mężowi zobaczyła i doświadczyła te lokalne ciekawe i magiczne miejsca - Teraz to MY zabieżemy Was w najbardziej prawdziwe miejsca które oferuje aktualnie ten kraj poprzez nasze bogate programy wycieczek.

NASZ PROFESJONALIZM -TWOJE BEZPIECZEŃSTWO

 Turkusowy Meksyk Polska współpracuje bezpośrednio programem z Meksykańskim operatorem Mexpol Travel DMC Mexico- oraz partnersko z innymi organizatorami turystki międzynarodowej najwyższej jakośći usługi - do wszystkich celów obsługi turystów w Meksyku na podstawie licencji zawodowej biura podróży i organizacji wycieczek wraz z wypoczynkiem. Turkusowy Meksyk  przestrzegamy wszystkich wymogów legalnych i wymogów nałożonych przez meksykańskie prawo,przepisy dotyczące legalnej  turystyki, zapewniając szeroki zakres informacji, pomocy i indywidualnej uwagi podczas pobytu na Riviera Maya i terenie Meksyku. Wycieczki organizowane przez nasze biuro Turkusowy Meksyk zapewnia prawidłowe  świadczenie usług i AKTUALNE  ubezpieczenie transportu którym przemieszczamy się na wycieczkach, i innych usługach jakie świadczymy , które jest  tak niezbędne dla bezpieczeństwa  naszych klientów . Jesteśmy wdzięczni za zaufanie jakim NAS obdarzacie tak daleko od domu a My posiadamy całe zaplecze legalne i o Was zadbamy!

                                                                                  Zespół Turkusowy Meksyk

"NIE BYŁEŚ JESZCZE W TAK PRAWDZIWYCH MIEJSCACH NIE CZEKAJ ! ZABIERZEMY CIĘ TAM ".

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

NAPISZ DO NAS NA DARMOWEGO WHATSSAP

+52-1-984-157-4394

PAMIĘTAJ O RÓŻNICY CZASU MIĘDZY TWOIM KRAJEM A MEKSYKIEM.

ODPISUJEMY W CIĄGU 24 GODZIN OD OTRZYMANIA WIADOMOŚĆI .

Playa del Carmen Q.Roo ,Meksyk

NAPISZ DO NAS KONIECZNIE - POZNASZ PRAWDZIWY MEKSYK