PROSIMY O WCZEŚNIEJSZE REZERWACJE Z UWAGI NA OGRANICZENIA W ILOŚCIACH WSTĘPU NA OBIEKTY ZWIEDZANIA I KĄPIELISKA USTAWIONE PRZEZ KRAJ MEKSYKU

Jak się kontaktować

Kim jesteśmy i co oferujemy Państwu

 

Turkusowy Meksyk to lokalne małe biuro powstałe z Pasji i prowadzone przez Polkę , która w 2009r. zakochała się w tym magicznym kraju i która wtedy też w Meksyku była właśnie jak i Ty turystą.

 

INFORMACJA DLA KLIENTÓW

TURKUSOWY MEKSYK agencja travel organizująca wycieczki dla turystyki w Meksyku LEGALNIE ,posiadając wszystkich dokumentów i pozwoleń aktualnych zarejestrowanych w Sekretariacie Turystyki Meksyku (SECTUR).Pragniemy poinformować,że w obecnym roku 2019 pojawiły się inne „ X biura podróży” o wątpliwej legalności, które widnieją tylko wirtualnie jako strona internetrowa i umieściły naszą nazwę handlową biura lub nazwę imienną naszych wycieczek (dodając „słowka” lub „znaczniki”) w różnych domenach internetowych próbując zmylić tym klienta,korzystając z naszych trajektoriów pracy i poświęcenia,pasji, a także wprowadzając zamieszanie między naszymi klientami a przyszłymi klientami.

NASZ PROFESJONALIZM -TWOJE BEZPIECZEŃSTWO

 Turkusowy Meksyk Polska jest spółką partnerską prawnie utworzoną z Meksykańskim operatorem Mexpol Travel DMC Mexico- do wszystkich celów obsługi turystów w Meksyku na podstawie licencji zawodowej biura podróży i organizacji wycieczek wraz z wypoczynkiem. W Turkusowy Meksyk  przestrzegamy wszystkich wymogów legalnych i wymogów nałożonych przez meksykańskie przepisy dotyczące turystyki, zapewniając szeroki zakres informacji, pomocy i indywidualnej uwagi podczas pobytu w Riviera Maya i Meksyku. Wycieczki organizowane przez nasze biuro Turkusowy Meksyk zapewnia prawidłowe LEGALNE świadczenie usług i AKTUALNE  ubezpieczenie transportu którym się poruszamy na wycieczkach, i innych usługach które świadczymy , które jest  tak niezbędne dla bezpieczeństwa  naszych klientów na realizację wycieczek, wizyt i zajęć, które przeprowadzasz  wraz z nami. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie, jakim nas obdarzyliście wybierajac Turkusowy Meksyk. Pamiętajcie to są wasze wakacje i daleko od domu a My posiadamy całe zaplecze legalne i  o Was zadbamy!

                                                                                  Zespół Turkusowy Meksyk

Jeżeli są Państwo jeszcze w Polsce proszę skontaktować się z nami poprzez podanie nam datę swojego przyjazdu, ilość osób (jeżeli są dzieci to ich wiek ), nazwę resortu hotelu w którym planujecie wypoczywać oraz  nazwę wycieczki którymi są Państwo zainteresowani. Pozwoli nam to lepiej zaplanować i rzetelnie zorganizować Państwa wyjazdy.
Jeżeli są Państwo już w Meksyku proszę wysłać do nas wiadomość z imieniem i nazwiskiem , nazwą Państwa resortu hotelu, numer pokoju oraz godziną o której będą Państwo połączeni z internetem i czekali na nasz telefon lub wiadomość przez komunikator bez kosztowy "whathssap" (najlepiej okolice godzin 10 rano a-16.00 na czas meksykański) gdzie nasz pracownik rzetelnie doradzi i pomoże wybrać odpowiednią ofertę.
Po dokonaniu pisemnym lub telefonicznym ustaleń danej usługi Nasz pracownik przyjedzie w umówionym wcześnie dniu i godzinie do Państwa, aby sfinalizować pełną tranzakcję zakupu zarezerwowanej przez Państwa usługi.
Wszystkie nasze ułsugi zawierają firmowy numer seryjny (Kupon-Voucher) z kopią, czyli potwierdzenie i zabezpieczenie  dla obu stron- informacji waszej rezerwacji usługi i jej pełnej zapłacie.
     
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

NIE TRAĆ CZASU ...MY CI POMOŻEMY GO SPĘDZIĆ NAPRAWDĘ FAJNIE ...

"NIE BYŁEŚ JESZCZE W TAK PRAWDZIWYCH MIEJSCACH NIE CZEKAJ ! ZABIERZEMY CIĘ TAM ".

 

PAMIĘTAJ O RÓŻNICY CZASU MIĘDZY TWOIM KRAJEM A MEKSYKIEM.

ODPISUJEMY W CIĄGU 24 GODZIN OD OTRZYMANIA WIADOMOŚĆI .

Playa del Carmen Q.Roo ,Meksyk

NAPISZ DO NAS KONIECZNIE - POZNASZ PRAWDZIWY MEKSYK 

ZADZWOŃ DO NAS

LUB NAPISZ NA WHATSSAP

+52-1-984-157-4394

MOŻESZ RÓWNIEŻ  NAPISAĆ DO NAS BEZPOŚREDNIO I DARMOWO WIADOMOŚĆ PRZEZ   WHATSSAPA +52 1 984 157 43 94 

POLITYKA ODWOŁANIA WYCIECZEK:
* ODWOŁANIE WYCIECZKI 48 GODZIN PRZED DNIEM  WYCIECZKI 100% ZWROTU KOWTY .
* ODWOŁAMIE WYCIECZKI 24 GODZINY PRZED DNIEM WYCIECZKI 50% ZWROTU KOWTY.
* ODWOŁANIE W DNIU I NIESTAWIENIE SIĘ W MIEJSCU USTALONYM PRZEZ OPERATORA  WYCIECZKI NIE PODLEGA ZWROTOWI KWOTY CAŁKOWITEJ.
* TYLKO W PRZYPADKU PRZEDSTAWIENIA UZASADNIONEJ PRZYCZYNY ZDROWOTNEJ ORZECZENIA LEKARZA HOTELOWEGO  MOŻE BYĆ ZMIENIONY TERMIN WYCIECZKI PODLEGAJĄCY DOSTOSOWANIU DOSTĘPNOŚCI JEJ WYKONANIA ,JEŻELI WYZNACZONY TERMIN NIE ZOSTANIE ZAAKCEPTOWANY PRZEZ UCZESTNIKA  ZWRACA SIĘ WYŁĄCZNIE 50% KWOTY.

  • Google+ Social Icon

NASZ WYKONAWCA POLECANY PRZEZ 

  • Facebook Social Icon
  • turkusowymeksyk

POLSKIE BIURO PODRÓŻY I ORGANIZACJI WYCIECZEK W MEKSYKU PLAYA DEL CARMEN ,Q.ROO, EMAIL. info@turkusowymeksyk-pl.com, tel.+5219841574394