top of page

Jak się kontaktować -Rezerwować oraz zapłata

Jeżeli są Państwo jeszcze w Polsce proszę skontaktować się z nami PISEMNIE po-przez podanie nam: datę swojego przyjazdu, ilość osób (jeżeli są dzieci to ich wiek ), nazwę resortu hotelu w którym planujecie wypoczywać oraz  nazwę wycieczki którymi są Państwo zainteresowani. Pozwoli nam to lepiej zaplanować i rzetelnie zorganizować Państwa wyjazdy.
Jeżeli są Państwo już w Meksyku proszę wysłać do nas wiadomość bezpośrednio w darmowym komunikatorze WHATSSAP z imieniem i nazwiskiem , nazwą Państwa resortu hotelu, numer pokoju i informacją jaka wycieczka państwa interesuje .(Odpowiadamy w ciągu 24 godzin od otrzymania wiadomości OD poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00-16.00 i sobota od 11.00 do 15.00 Czasu MEKSYK./NIEDZIELA NIE PRACUJEMY-ODPOWIADAMY DNIA NASTĘPNEGO .
Na pewno nasz pracownik rzetelnie skontaktuje się pisemnie z państwem, doradzi i pomoże wybrać odpowiednią ofertę.

Po dokonaniu deklaracji rezerwacji pisemnej i otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji z datą realizacji : następuje pierwszy  warunek zapłaty : Wpłata na wskazane konto bankowe przelewu zaliczki następny warunek to zapłata pozostałej całej kwoty w dniu pierwszej wycieczki do rąk przewodnika podczas rannego odbioru na pierwszej wycieczce.

Wszystkie nasze usługi zawierają firmowe potwierdzenie zapłaty (Kupon-Voucher) z kopią dla biura, czyli zabezpieczenie  dla obu stron- zawarte tam informacje dotyczą waszej zakupionej usługi.
     
 
NIE TRAĆ CZASU ...MY CI POMOŻEMY GO SPĘDZIĆ NAPRAWDĘ FAJNIE ...

Kim jesteśmy :)

 

Turkusowy Meksyk to lokalne  biuro powstałe z pracy i pasji. Prowadzone przez małżeństwo Polsko-Meksykańskie , Polka która w 2009r. zakochała się w tym magicznym kraju i która wtedy pierwszy raz będąc w obcym dla niej Meksyku-była właśnie tak jak Ty TURYSTĄ i dzięki meksykańskiemu mężowi zobaczyła i doświadczyła te lokalne ciekawe i magiczne miejsca - Teraz to MY zabieżemy Was w najbardziej prawdziwe miejsca które oferuje aktualnie ten kraj poprzez nasze bogate programy wycieczek.

NASZ PROFESJONALIZM -TWOJE BEZPIECZEŃSTWO

 Turkusowy Meksyk Polska współpracuje bezpośrednio programem z Meksykańskim operatorem transportowym  Mexpol Travel DMC Mexico- oraz partnersko z innymi wykonawcami wycieczek lokalnych turystki międzynarodowej o najwyższej jakośći usługi i o pełnym bezpieczństwu. W Turkusowy Meksyk  przestrzegamy wszystkich wymogów legalnych i wymogów nałożonych przez meksykańskie prawo,przepisy dotyczące legalnej  turystyki, zapewniając szeroki zakres informacji, pomocy i indywidualnej uwagi podczas pobytu na Riviera Maya Meksyk. Wycieczki organizowane przez nasze biuro Turkusowy Meksyk zapewnia prawidłowe  świadczenie usług i AKTUALNE  ubezpieczenie transportu którym przemieszczamy się na wycieczkach, i innych usługach jakie świadczymy , NIE OBSŁUGUJEMY KLIENTÓW POD WPŁYWEM ALKOHOLU  LUB INNYCH SUBSTANCJI PSYCHO-AKTYWNYCH. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie jakim NAS darzycie tak daleko od domu a My posiadamy całe zaplecze legalne i o Was zadbamy.

                                                                                  Zespół Turkusowy Meksyk

"NIE BYŁEŚ JESZCZE W TAK PRAWDZIWYCH MIEJSCACH NIE CZEKAJ ! ZABIERZEMY CIĘ TAM ".

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

NAPISZ DO NAS NA DARMOWEGO WHATSSAP

+52-1-984-157-4394

PAMIĘTAJ O RÓŻNICY CZASU MIĘDZY TWOIM KRAJEM A MEKSYKIEM.

ODPISUJEMY W CIĄGU 24 GODZIN OD OTRZYMANIA WIADOMOŚĆI .

Playa del Carmen Q.Roo ,Meksyk

NAPISZ DO NAS KONIECZNIE - POZNASZ PRAWDZIWY MEKSYK 

bottom of page