LAGUNA PIRATÓW BACALAR

Laguna Bacalar jest jednym z nielicznych ale za to najpiękniejszych miejsc meksykańskich Karaibów.Laguna ma 55 km długości i tylko 2 km szerokości w najszerszym miejscu o rozmaitej kolorystyce odcieni zielono- błękitno niebieskiej- turkusowej wody. Szlak prawdziwych niegdyś   piratów z Karaibów ,to właśnie tutaj znajduje się Cenota Azul -tak zwana czarna dziura -pozostałość po uderzeniu meteorytu, która jest najgłębszą cenotą na Jukatanie mierzy okolo 200 m.

Rejs łodzią motorową po tej lagunie to prawdziwa wspaniałość dla oczu i ciała ,kąpiel  w krystalicznej słodkiej wodzie to czas relaksu  i orzeźwienia, wykorzystanie tego momentu pośród  fauny tropikalnej i kameralnego  spokoju , zakonczeniem magicznej wycieczki przepyszny obiad  w postaci bufetu lub menu w zależności od  restauracji i  programu. Jednym słowem Magia 7 kolorów !!Musisz to poczuć i TY!

Co należy zabrać na wycieczkę...
Wygodne buty  (sportowe lub sandały) , kostium kąpielowy i recznik , czapkę lub chustę (ochrona głowy przed słońcem) , środek na komary , kremy i filtry UV , okulary przeciw słoneczne , aparat fotograficzny lub kamerkę , pieniądze na wydatki osobiste i napój do obiadu. Z uwagi na klimatyzację w samochodzie można dodatkowo zabrać ze sobą swetr lub bluzę z długim rękawem.
Skąd zabieramy

Hotele i miejsca zbiórki usytuowanych na trasie od Playa del Carmen do centrum Tulum.

Hotele lub miejsca zbiórki usytuowane na trasie od Cancun-centrum, strefa hotelowa-do Puerto Morelos.

ZAPYTAJ NAS O DOSTĘPNY JĘZYK  I  DZIEŃ WYCIECZKI

CENNIK OD UCZESTNIKA / GRUPA
PLAYA DEL CARMEN - TULUM
DOROSŁY 135 USD-PROMOCJA!!---130 USD
DZIECI 4-10 LAT 70 USD
DZIECI DO 3 LAT 30 USD
CANCUN
DOROSŁY 145 USD-PROMOCJA!!---140 USD
DZIECI 4-10 LAT 70 USD--
DZIECI DO 3 LAT 30 USD

Uwaga:

PODANA CENA WYCIECZKI ZALEŻY OD LICZBY UCZESTNIKÓW /MINUMUM 6 OSÓB DOROSŁYCH ,W INNYM PRZYPADKU USTALAMY CENY INDYWIDUALNIE Z KAŻDYM UCZESTNIKIEM.

PRZEWODNIK W JĘZYKU POLSKIM PRZY MINIMUM 6 OSOBACH DOROSŁYCH -PONIŻEJ WYMAGANEGO MINIMUM ILOŚCI UCZESTNIKÓW WYCIECZKA ZAWIERA PRZEWODNIKA W JĘZYKU ANGIELSKIM LUB HISZPAŃSKIM.

*W wycieczkach związanych z atrakcjami wodnymi uzależnionymi od pogody organizator zastrzega sobie możliwość zmiany tej że wycieczki na najbliższy termin*.

Płatność

Cena podana jest w dolarach amerykańskich za osobę .

Istnieje możliwość zapłaty za wycieczkę :

pesos meksykańskie , euro lub funt brytyjski wg bieżącego kursu poprzez wcześniejsze ustalenie .

CENA ZAWIERA ​

*Przejazdy w komfortowych klimatyzowanych środkach transportu

*Smaczny obiad kuchni meksykańskiej  w formie bufetu

*Wszystkie opłaty, bilety wstępu na strefe zwiedzania jak i kąpieliska

*Opieka polsko języcznego lub angielsko języcznego przewodnika

*Woda i napoje gazowane na pokladzie transportu

CENA NIE ZAWIERA

*Napoju do obiadu

*Zwyczajowy napiwek dla kierowcy i przewodnika

Uwagi

*Podana cena wycieczki zależy od liczby uczestników (minimum 6 osób pełnopłatnych), w innym przypadku ustalamy  ceny indywidualnie z każdym uczestnikiem

*Godziny wyjazdu na wycieczkę ustalamy indywidualnie z każdym uczestnikiem. Godzina uzależniona jest od położenia   hotelu, w którym Państwo wypoczywacie.

OPCJA WYCIECZKI VIP TOUR

Istnieje możliwość przeprowadzenia wycieczki w opcji bez innych uczestników. Może to być wycieczka dla dowolnej ilości osób. Zapytaj nas o cenę.

Skontaktuj się z nami.. info@turkusowymeksyk-pl.com

lub pod tel-whatssap/(+52 1) 9841574394.

NAPISZ DO NAS KONIECZNIE - POZNASZ PRAWDZIWY MEKSYK

INFORMACJA WAŻNA DLA KLIENTÓW BO NIESTETY TAK SIĘ CORAZ CZĘŚCIEJ DZIEJE-TYLKO LEGALNE BIURO MOŻE ZORGANIZOWAĆ WYCIECZKĘ - NIE KORZYSTAJ Z PIRATÓW INTERNETOWYCH CZY POJEDYNCZE OSOBY KTÓRE TAK JAK TY SĄ TURYSTĄ W TYM KRAJU LUB PRZEBYWAJĄ NA WZNAWIANYCH WIZACH TURYSTYCZNYCH BEZ POZWOLEŃ LEGALNEJ PRACY - OFERUJĄC ZASTANAWIAJĄCO TANIE  WYCIECZKI KTÓRE SĄ NIELEGALNE-NIE WARTO NARAŻAĆ SIEBIE ANI RODZINĘ W OBCYM KRAJU TAK DALEKO OD DOMU.

POLITYKA ODWOŁANIA WYCIECZEK:
* ODWOŁANIE WYCIECZKI 48 GODZIN PRZED DNIEM  WYCIECZKI 100% ZWROTU KOWTY .
* ODWOŁAMIE WYCIECZKI 24 GODZINY PRZED DNIEM WYCIECZKI 50% ZWROTU KOWTY.
* ODWOŁANIE W DNIU I NIESTAWIENIE SIĘ W MIEJSCU USTALONYM PRZEZ OPERATORA  WYCIECZKI NIE PODLEGA ZWROTOWI KWOTY CAŁKOWITEJ.
* TYLKO W PRZYPADKU PRZEDSTAWIENIA UZASADNIONEJ PRZYCZYNY ZDROWOTNEJ ORZECZENIA LEKARZA HOTELOWEGO  MOŻE BYĆ ZMIENIONY TERMIN WYCIECZKI PODLEGAJĄCY DOSTOSOWANIU DOSTĘPNOŚCI JEJ WYKONANIA ,JEŻELI WYZNACZONY TERMIN NIE ZOSTANIE ZAAKCEPTOWANY PRZEZ UCZESTNIKA  ZWRACA SIĘ WYŁĄCZNIE 50% KWOTY.

  • Google+ Social Icon

NASZ WYKONAWCA POLECANY PRZEZ 

  • Facebook Social Icon
  • turkusowymeksyk

POLSKIE BIURO PODRÓŻY I ORGANIZACJI WYCIECZEK W MEKSYKU PLAYA DEL CARMEN ,Q.ROO, EMAIL. info@turkusowymeksyk-pl.com, tel.+5219841574394