IMPERIUM AZTEKÓW I SMAK ACAPULCO

PROGRAM 11 DNIOWY 6 DNI ZWIEDZANIA 5 DNI WYPOCZYNKU .

AZTECOWIE
ZOCALO1
teotihuacan1
cuernavaca-01
ACAPULCOOO
images
Xochimilco_trajineras
TAXCO
CACUAHAMILPCA
murales-de-diego-rivera
basilica-guadalupe
5_especial_guadalupe_basilica
museo-nacional-de-antropologia

MEKSYK OD ŚRODKA 

Dzień 1

Przylot i zakwaterowanie w hotelu.

Przylot do miasta Meksyk , przywitanie na lotnisku , transfer do hotelu ,kolacja nocleg .

Dzień 2.

Miato Meksyk-Guadalupe-teotihuacan-Miasto Meksyk

Śniadanie , przejazd na Plac III kultur, na którym w sposób symboliczny spotykają sie trzy kultury tworzące dzisiejszy Meksyk –kultura aztecka,hiszpańska,mestyska.Wizyta w religijnym sercu kraju , w Bazylice Matki Bożej z Guadalupe-stara i nowa Bazylika .Czas wolny na osobostą refleksję i zakupy pamiątek religijnych.Przejazd do strefy archeologicznbej w Teotihuacan,dawniejszej cywilizacji sięgającej swymi wpływamia aż po dzisiejszą Gwatemalę.Spacer po świetnie zachowanym mieście Azteków i wejście na jedną z największych piramid świata-Piramida SŁOŃCA.Obiad i powrót do hotelu , nocleg miato Meksyk

Dzień 3.

Miasto Meksyk zwiedzanie-Muzeum-Zocalo-Xoximilco

Śniadanie,zwiedzanie jednego z najlepszych muzeów archeologicznych świata , Muzeum Antropologii i Historii, z przepiękną kolekcją sztuki prekolumbijskiej ,podziwianie osiągnięć cywilizacji Azteków,Majów I Olmeków .Spacer po głownym placu miasta Meksyk –Zocalo,Pałac Prezydencki z jego sławnymi murami malarza Diego Riviera ,Przejazd do dzielnicy Xoximilco,gdzie znajdują sie wpisane w liste UNESCO tak zwane -Pływające Ogrody-,rejs kolorowymi gondolami w rytmie muzyki mariachii.Obiad na łodziach , nocleg miato Meksyk.

Dzień 4. Miasto Meksyk-Tula-Queretaro-Miasto Meksyk

Śniadanie.Zwiedzanie starożytnego miasta cywilizacji Tolteków w Tula –boga Quetzalcoatla.Przejazd do pięknego kolonialnego  miasta Queretaro.Zwiedzanie sanktuarium Krzyża Świetego na terenie którego rośnie drzewo wydajace kolce w kształcie krzyża.Spacer po starówce Queretaro,kolacja i nocleg w mieście Meksyk.

Dzień 4.

Cuernavaca-Cacahuamilpa-Taxco

Śniadanie,Spacer po mieście wiecznej wiosny Cuernavaca , w której znajduje się między innymi jedna z najstarszych katedr w Meksyku,Pałac Corteza i altana zaprojektowana i zbudowana przez Inżyniera Eiffla.Zwiedzanie jednego z najwiekszych w Meksyku systemu jaskiń Cacahuamilpa.Ponad godzinny spacer po jaskini i podziwianie stalaktytów,stalagmitów,stalagnatów i innych formacji skalnych .Przejazd na kolację i nocleg w Taxco.

Dzień 5.

Taxco-zwiedzanie –Acapluco

Śniadanie .Wizyta w sławnym ze sztuki jubilerskiej –Srebnym Mieście-Taxco.Wjazd na punkty widokowe ,spacer ulicami miasta ,zwiedzanie przepięknego kolonialnego kościoła Santa Prisca.Pprzejazd w kierunku Perły Pacyfiku Acapulco.Zakwaterowanie w hotelu all inclusive z bezpośrednim dostępem do morza.

Dzień 6-10.

Acapulco

Wypoczynek all inclusive

Dzień 11

Acapulco –Vosta Hermosa-Miasto Meksyk –Wylot do Europy

Ostatnie chwile wypoczynku,przejazd w kierunku Miasta Meksyk ,postój i obiad w uroczej Hacjendzie Corteza w Vista Hermosa.Transfer na lotnisko i wylot do Europy .

 

 

CENA ZAWIERA

-hotele 4 gwiazkowe według lokalnej kategorii

-śniadania i obiadokolacje

-all inclusive w Acapulco

-transfery i transport klimatyczowanym autobusem lub vanem

-wszystkie bilety wstępu do miejsc zwiedzania  według programu

-Przewodnika-pilota podczas całej wyprawy - w języku polskim.

CENA NIE ZAWIERA 

-Napojów do obiadów ,kolacjii

-Dopłaty do pokoju

-Zwyczajowych napiwków dla pokojówek,boyów hotelowych,kelnerów w restaracjach, Kapitana gondoli

-Końcowego napiwku dla przewodnika i kierowcy 

-Biletu lotniczego przylotu i odlotu do Meksyku

-Wydatków natury osobistej i innych świadczeń nie objętych programem

BO LICZY SIE JAKOŚĆ A NIE ILOŚĆ 

 UWAGA

 Cenę ,termin , warunki wyprawy uzganiamy indiwidualnie z każdym klientem ,   grupą.

                                 ZAPYTAJ NAS I DOWIEDZ SIĘ WIECEJ !!

NAPISZ DO NAS KONIECZNIE - POZNASZ PRAWDZIWY MEKSYK 

INFORMACJA WAŻNA DLA KLIENTÓW BO NIESTETY TAK SIĘ CORAZ CZĘŚCIEJ DZIEJE-TYLKO LEGALNE BIURO MOŻE ZORGANIZOWAĆ WYCIECZKĘ - NIE KORZYSTAJ Z PIRATÓW INTERNETOWYCH CZY POJEDYŃCZYCH OSÓB KTÓRE TAK JAK TY SĄ TURYSTĄ W TYM KRAJU LUB PRZEBYWAJĄ NA WZNAWIANYCH WIZACH TURYSTYCZNYCH BEZ POZWOLEŃ LEGALNEJ PRACY - OFERUJĄC ZASTANAWIAJĄCO TANIE  WYCIECZKI KTÓRE SĄ NIELEGALNE-NIE WARTO NARAŻAĆ SIEBIE ANI RODZINĘ W OBCYM KRAJU TAK DALEKO OD DOMU.

POLITYKA ODWOŁANIA WYCIECZEK:
* ODWOŁANIE WYCIECZKI 48 GODZIN PRZED DNIEM  WYCIECZKI 100% ZWROTU KOWTY .
* ODWOŁAMIE WYCIECZKI 24 GODZINY PRZED DNIEM WYCIECZKI 50% ZWROTU KOWTY.
* ODWOŁANIE W DNIU I NIESTAWIENIE SIĘ W MIEJSCU USTALONYM PRZEZ OPERATORA  WYCIECZKI NIE PODLEGA ZWROTOWI KWOTY CAŁKOWITEJ.
* TYLKO W PRZYPADKU PRZEDSTAWIENIA UZASADNIONEJ PRZYCZYNY ZDROWOTNEJ ORZECZENIA LEKARZA HOTELOWEGO  MOŻE BYĆ ZMIENIONY TERMIN WYCIECZKI PODLEGAJĄCY DOSTOSOWANIU DOSTĘPNOŚCI JEJ WYKONANIA ,JEŻELI WYZNACZONY TERMIN NIE ZOSTANIE ZAAKCEPTOWANY PRZEZ UCZESTNIKA  ZWRACA SIĘ WYŁĄCZNIE 50% KWOTY.

  • Google+ Social Icon

NASZ WYKONAWCA POLECANY PRZEZ 

  • Facebook Social Icon
  • turkusowymeksyk

POLSKIE BIURO PODRÓŻY I ORGANIZACJI WYCIECZEK W MEKSYKU PLAYA DEL CARMEN ,Q.ROO, EMAIL. info@turkusowymeksyk-pl.com, tel.+5219841574394