SNORKEL Z ŻÓŁWIAMI+CENOTE DISCOVERY

Poznaj z Nami ciepły podwodny świat w Akumal Bay wraz z przewodnikiem wodnym  w poszukiwaniu 3 z 7 gatunków żółwi na świecie. Gwarantowana obserwacja żółwia to jeszcze jeden plus twojego dobrego wyboru wycieczek razem z Turkusowy Meksyk. Przejazd w tropikalny las Jukatanu i czas relaksu  podczas pływania w krystalicznej wodzie leju wapiennego  zzwiedzaj i   podziwiaj tysiące spektakularnych naturalnych formacji  stalagmitów i stalaktytów, które znajdziesz na każdym kroku w dużej  jaskini z cenotą . 

Po rannym  odebraniu klienta z  hotelu dojedziemy do bazy w Akumal Bay aby pobrać sprzęt do snurkowania /maskę+rurkę+płetwy+kapok/ , aby nurkować, pływać w poszukiwaniu pięknych żółwi. Będziemy w wodzie przez około godzinę czasu podczas której będziemy mieli okazję obserwować 3 z 7 gatunków żółwi morskich. Morski świat oferuje możliwość pływania również wśród płaszczek ,koralowców i całej otoczki magicznej fauny. Natępnie przejazd do dżungli Jukatańskiej abyś mógł zanurzyć  się w autentycznej Cenote oraz podziwiać razem z nami  w pół zalanej Jaskini-niezapomniany świat podziemnych rzek i cenot. Wybierz się na spacer z przewodnikiem po gigantycznej jaskini i obserwuj historię, która sięga milionów lat. Krystaliczny błekit tych naturalnych basenów wapiennych to czas relaksu i podziwu . Podróżuj  z nami bezpiecznie i ciesz się doskonałą obsługą którą ci oferujemy. Nasi profesjonalni przewodnicy sprawią, że będziesz  mieć fascynujące wrażenia. Nawet jeśli nie masz doświadczenia w nurkowaniu lub jeśli nie jesteś bardzo dobrym pływakiem, nie bój się -zgłość to nam , zapewniamy kapoki wodne a więc będziesz mógł cieszyć się Kompletny sprzęt do snurkowania  dostępny bezpłatnie dla aktywności w cenote. Sprzęt ten jest codziennie prany i starannie dezynfekowany. Orzeźwienie w Cenote po kąpieli i snurkowaniu ,przygotujemy bufet z zimnymi przekąskami, takimi jak owoce, ciastka, batoniki zbożowe i napoje orzeźwiające.Powrót w hotelu.

 
CENNIK PLAYA                               
Dorosły 99 USD                            
Dzieci od 4-10 lat 85 USD                 
CENNIK CANCUN
Dorosły 110 USD
Dzieci od 4-10 lat  85 USD
          
ZAPYTAJ NAS O DOSTĘPNY JĘZYK  I  DZIEŃ WYCIECZKI 
 
 
Wycieczka krótka /pół dniowa .

Odbiór ranny z hoteli w godzinach ustalanych indywidualnie z każdym klientem , powrót do hotelu około 14-15:00

 

 

Kolejność czynności logistyki wycieczki  może się zmieniać w zależności od warunków pogodowych

Pamietaj że...
W wycieczkach związanych z atrakcjami wodnymi uzależnionymi od pogody organizator zastrzega sobie możliwość zmiany kolejności programu  tej że wycieczki lub w przypadku bardzo złej pogody zmiany na najbliższy dostępny termin.
W wycieczkach związanych z transportem wodnym nie ma możliwości dania gratisu dla dziecka gdyż dziecko zajmuje miejsce w transporcie wodnym  a ilość jest liczona według miejsc danej łodzi jak i ze wzgledu bezpieczenstwa i polityki straży morskiej Meksyku absolutnie zakazane jest trzymanie dziecka na kolanach podczas trwania całego rejsu łodziami motorowymi itd...

CO ZABRAĆ ZE SOBĄ  

Ręcznik ,wygodne suche ubranie  na zmianę, Strój kąpielowy Kapelusz lub czapka ,Okulary przeciwsłoneczne ,Sandały Biodegradowalny krem ​​do opalania -tylko i wyłącznie ,Pieniądze na zakup dodatkowy taki jak zdjęcia, pamiątki i napiwek uznaniowy .

Skąd zabieramy ...

Hotele i miejsca zbiórki usytuowanych na trasie od Playa del Carmen do centrum Tulum.

Hotele lub miejsca zbiórki usytuowane na trasie od Cancun-centrum, strefa hotelowa-do Puerto Morelos

PŁATNOŚĆ
 Cena podana jest w dolarach amerykańskich za osobę .
-Istnieje możliwość płacenia w pesos meksykańskie ,euro lub funt brytyjski wg bieżącego kursu poprzez wcześniejsze ustalenie .
 
CENA ZAWIERA

Transport z i do hotelu z kilmatyzacją ,Pływanie na rafie.,Gwarantowana obserwacja żółwia. Pływanie, spacer i snurkowanie w Cenote i Jaskini. Sprzęt niezbędny do obu czynności. Bufet ze świeżych owoców, batony zbożowe i napoje bezalkoholowe.Przewodnik podczas całej wycieczki .

CENA NIE ZAWIERA

 Opłata dodatkowa  stała 10 USD/od osoby <skonsultuj wcześniej czy opłata stała jest już zaaplikowana w cenie w trakcie promocji tej wycieczki > -płatne na miejscu za ochronę fauny morskiej którą należy zapłacić w momencie odbioru tylko   gotówką,zakup podkoszulka -pamiątki ,fotografii robionych przez fotografów podczas wycieczki .

 Uwagi

*Podana cena wycieczki zależy od liczby uczestników (minimum 4 osób pełnopłatnych), w innym przypadku ustalamy    ceny indywidualnie z każdym uczestnikiem

 *Godziny wyjazdu na wycieczkę ustalamy indywidualnie z każdym uczestnikiem. Godzina uzależniona jest od położenia   hotelu, w którym Państwo wypoczywacie.

 

 OPCJA WYCIECZKI VIP TOUR

Istnieje możliwość przeprowadzenia wycieczki w opcji bez innych uczestników. Może to być wycieczka dla dowolnej ilości osób. Zapytaj nas o cenę.

Skontaktuj się z nami.. info@turkusowymeksyk-pl.com lub pod tel-whatssap/(+52 1) 9841574394.

POLITYKA ODWOŁANIA WYCIECZEK:
* ODWOŁANIE WYCIECZKI 48 GODZIN PRZED DNIEM  WYCIECZKI 100% ZWROTU KOWTY .
* ODWOŁAMIE WYCIECZKI 24 GODZINY PRZED DNIEM WYCIECZKI 50% ZWROTU KOWTY.
* ODWOŁANIE W DNIU I NIESTAWIENIE SIĘ W MIEJSCU USTALONYM PRZEZ OPERATORA  WYCIECZKI NIE PODLEGA ZWROTOWI KWOTY CAŁKOWITEJ.
* TYLKO W PRZYPADKU PRZEDSTAWIENIA UZASADNIONEJ PRZYCZYNY ZDROWOTNEJ ORZECZENIA LEKARZA HOTELOWEGO  MOŻE BYĆ ZMIENIONY TERMIN WYCIECZKI PODLEGAJĄCY DOSTOSOWANIU DOSTĘPNOŚCI JEJ WYKONANIA ,JEŻELI WYZNACZONY TERMIN NIE ZOSTANIE ZAAKCEPTOWANY PRZEZ UCZESTNIKA  ZWRACA SIĘ WYŁĄCZNIE 50% KWOTY.

  • Facebook Social Icon
  • turkusowymeksyk
  • Google+ Social Icon

TUTAJ NAPISZ DO NAS BEZPOŚREDNIO

POLSKIE BIURO PODRÓŻY I ORGANIZACJI WYCIECZEK W MEKSYKU PLAYA DEL CARMEN ,Q.ROO, EMAIL. info@turkusowymeksyk-pl.com, tel.+5219841574394