top of page

SNORKEL Z ŻÓŁWIAMI+CENOTE DISCOVERY

żółwie+akumal-turkusowymeksyk.jpg
zółwie-turkusowymeksyk.jpg
cenote-turkusowymeksyk.jpg
cenote+żółwie-turkusowymeksyk.jpg
żółwie-turkusowymeksyk.jpg
Poznaj z Nami ciepły podwodny świat w Akumal Bay wraz z przewodnikiem wodnym  w poszukiwaniu 3 z 7 gatunków żółwi na świecie. Gwarantowana obserwacja żółwia to jeszcze jeden plus twojego dobrego wyboru wycieczek razem z Turkusowy Meksyk. Przejazd w tropikalny las Jukatanu i czas relaksu  podczas pływania w krystalicznej wodzie leju wapiennego  zzwiedzaj i   podziwiaj tysiące spektakularnych naturalnych formacji  stalagmitów i stalaktytów, które znajdziesz na każdym kroku w dużej  jaskini z cenotą . 

Po rannym  odebraniu klienta z  hotelu dojedziemy do bazy w Akumal Bay aby pobrać sprzęt do snurkowania /maskę+rurkę+płetwy+kapok/ , aby nurkować, pływać w poszukiwaniu pięknych żółwi. Będziemy w wodzie przez około godzinę czasu podczas której będziemy mieli okazję obserwować 3 z 7 gatunków żółwi morskich. Morski świat oferuje możliwość pływania również wśród płaszczek ,koralowców i całej otoczki magicznej fauny. Natępnie przejazd do dżungli Jukatańskiej abyś mógł zanurzyć  się w autentycznej Cenote oraz podziwiać razem z nami  w pół zalanej Jaskini-niezapomniany świat podziemnych rzek i cenot. Wybierz się na spacer z przewodnikiem po gigantycznej jaskini i obserwuj historię, która sięga milionów lat. Krystaliczny błekit tych naturalnych basenów wapiennych to czas relaksu i podziwu . Podróżuj  z nami bezpiecznie i ciesz się doskonałą obsługą którą ci oferujemy. Nasi profesjonalni przewodnicy sprawią, że będziesz  mieć fascynujące wrażenia. Nawet jeśli nie masz doświadczenia w nurkowaniu lub jeśli nie jesteś bardzo dobrym pływakiem, nie bój się -zgłość to nam , zapewniamy kapoki wodne a więc będziesz mógł cieszyć się Kompletny sprzęt do snurkowania  dostępny bezpłatnie dla aktywności w cenote. Sprzęt ten jest codziennie prany i starannie dezynfekowany. Orzeźwienie w Cenote po kąpieli i snurkowaniu ,przygotujemy bufet z zimnymi przekąskami, takimi jak owoce, ciastka, batoniki zbożowe i napoje orzeźwiające.Powrót w hotelu.

 
CENNIK PLAYA                               
Dorosły 120 USD                            
Dzieci od 4-10 lat 100 USD                 
CENNIK CANCUN
Dorosły 135 USD
Dzieci od 4-10 lat 115 USD
          
ZAPYTAJ NAS O DOSTĘPNY JĘZYK  I  DZIEŃ WYCIECZKI 
 
 
Wycieczka krótka /pół dniowa .

Odbiór ranny z hoteli w godzinach ustalanych indywidualnie z każdym klientem , powrót do hotelu około 14-15:00

 

 

Kolejność czynności logistyki wycieczki  może się zmieniać w zależności od warunków pogodowych

W wycieczkach związanych z atrakcjami wodnymi uzależnionymi od pogody organizator zastrzega sobie możliwość zmiany kolejności programu  tej że wycieczki lub w przypadku bardzo złej pogody zmiany na najbliższy dostępny termin.

CO ZABRAĆ ZE SOBĄ  

Ręcznik ,wygodne suche ubranie  na zmianę, Strój kąpielowy Kapelusz lub czapka ,Okulary przeciwsłoneczne ,Sandały Biodegradowalny krem ​​do opalania -tylko i wyłącznie ,Pieniądze na zakup dodatkowy taki jak zdjęcia, pamiątki i napiwek uznaniowy .

Skąd zabieramy ...

Hotele i miejsca zbiórki usytuowanych na trasie od Playa del Carmen do centrum Tulum.

Hotele lub miejsca zbiórki usytuowane na trasie od Cancun-centrum, strefa hotelowa-do Puerto Morelos

PŁATNOŚĆ
 Cena podana jest w dolarach amerykańskich za osobę .
-Istnieje możliwość płacenia w pesos meksykańskie ,euro lub funt brytyjski wg bieżącego kursu poprzez wcześniejsze ustalenie .
 
CENA ZAWIERA

Transport z i do hotelu z kilmatyzacją ,Pływanie na rafie.,Gwarantowana obserwacja żółwia. Pływanie, spacer i snurkowanie w Cenote i Jaskini. Sprzęt niezbędny do obu czynności. Bufet ze świeżych owoców, batony zbożowe i napoje bezalkoholowe.Przewodnik podczas całej wycieczki .

CENA NIE ZAWIERA
Opłata dodatkowa  stała 10 USD/od osoby płatne na miejscu za ochronę fauny morskiej którą należy zapłacić w momencie odbioru tylko   gotówką,zakup podkoszulka -pamiątki ,fotografii robionych przez fotografów podczas wycieczki .
Napiwku dla kierowcy

 Uwagi

 *Godziny wyjazdu na wycieczkę ustalamy indywidualnie z każdym uczestnikiem. Godzina uzależniona jest od położenia   hotelu, w którym Państwo wypoczywacie.

 

 OPCJA WYCIECZKI VIP TOUR

Istnieje możliwość przeprowadzenia wycieczki w opcji bez innych uczestników. Może to być wycieczka dla dowolnej ilości osób. Zapytaj nas o cenę.

Skontaktuj się z nami.. info@turkusowymeksyk-pl.com lub pod tel-whatssap/(+52 1) 9841574394.

Niña de las flores
bottom of page