sian kaan

Przeżyj 3 godzinne wodne SAFARI łodzią motorową po namorzynach rezerwatu naturalnego Biosfery Sian Ka´an, bez wątpienia naj dziksze miejsce na Riwierze Maya, wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO 1987 mierzy około 530 000 hektarów i zawiera  setki unikatowych gatunków obecnie na wyginięciu. Naweguj przez namorzynową trasę w aktywnym ekosystemie,który na dzień dzisiejszy zamieszkuje ponad 300 gatunków ptaków, krokodyle,wiele delfinów w swoim naturalnym środowisku , żółwie morskie, ryby i inna rodzima flora tego bajecznego miejsca.Ta podróż która nas poprowadzi na piękne i  Turkusowe meksykańskie Karaiby, gdzie będziemy mieli okazję snurkować w drugiej największej i najlepiej zachowanej rafy koralowej morza karaibów meksykańskich. Na zakończenie tej  wycieczki, odwiedzimy naturalne płytkie baseny morskie położone przy wiosce rybackiej słynnej Punta Allen ,która znajduje się przy najładniejszej części plaż z krystaliczną wodą to 1 godzinny czas relaksu i wspaniałych zdjęć w tym magicznym miejscu. Na koniec zjemy pyszny lokalny obiad.Powrót do hotelu.

 
CO ZABRAĆ:
Wygodne buty  (sportowe lub sandały) , kostium kąpielowy i recznik , czapkę lub chustę (ochrona głowy przed słońcem) , środek na komary , kremy i filtry UV , okulary przeciw słoneczne , aparat fotograficzny lub kamerkę , pieniądze na wydatki osobiste i napój do obiadu. Z uwagi na klimatyzację w samochodzie można dodatkowo zabrać ze sobą swetr lub bluzę z długim rękawem.
 
ZABIERAMY:

Hotele i miejsca zbiórki usytuowanych na trasie od Playa del Carmen do centrum Tulum.

Hotele lub miejsca zbiórki usytuowane na trasie od Cancun-centrum, strefa hotelowa-do Puerto Morelos

 
ZAPYTAJ NAS O TERMIN I DOSTĘPNY JĘZYK   WYCIECZKI

 

CENNIK OD UCZESTNIKA / GRUPA
 
PLAYA DEL CARMEN-TULUM
DOROSŁY 155 USD
DZIECI 4-10 LAT 135 USD
CANCUN-PUERTO MORELOS
DOROSŁY 160 USD
DZIECI 4-10 LAT 145 USD

WYCIECZKA ORGANIZOWANA JEST W KAŻDĄ ŚRODĘ I SOBOTĘ TYLKO W GRUPIE Z OPIEKUNEM W JĘZYKU ANGIELSKO-HISZPAŃSKIM

PŁATNOŚCI:

Istnieje możliwość zapłaty za wycieczkę :DOLAR USD LUB:

pesos meksykańskie , euro lub funt brytyjski wg bieżącego kursu BIURA

 

CENA ZAWIERA:

*Przejazdy w komfortowych klimatyzowanych środkach transportu

*Smaczny obiad kuchni meksykańskiej

*Wszystkie opłaty, bilety wstępu na strefe zwiedzania jak i kąpieliska

*Opieka polsko języcznego lub angielsko języcznego przewodnika

*Woda na pokładzie transportu

 

CENA NIE ZAWIERA:

*Napoju do obiadu

*Zwyczajowy napiwek dla kierowcy ,kapitana i przewodnika

PAMIĘTAJ:

Godziny wyjazdu na wycieczkę ustalamy indywidualnie z każdym uczestnikiem. Godzina uzależniona jest od położenia   hotelu, w którym Państwo wypoczywacie.
*w wycieczce może nastąpić zmiana punktu programu / zwłaszcza po deszczach .

INFORMACJA WAŻNA DLA KLIENTÓW BO NIESTETY TAK SIĘ CORAZ CZĘŚCIEJ DZIEJE-TYLKO LEGALNE BIURO MOŻE ZORGANIZOWAĆ WYCIECZKĘ - NIE KORZYSTAJ Z PIRATÓW INTERNETOWYCH CZY POJEDYŃCZYCH OSÓB KTÓRE TAK JAK TY SĄ TURYSTĄ W TYM KRAJU LUB PRZEBYWAJĄ NA WZNAWIANYCH WIZACH TURYSTYCZNYCH BEZ POZWOLEŃ LEGALNEJ PRACY - OFERUJĄC ZASTANAWIAJĄCO TANIE  WYCIECZKI KTÓRE SĄ NIELEGALNE-NIE WARTO NARAŻAĆ SIEBIE ANI RODZINĘ W OBCYM KRAJU TAK DALEKO OD DOMU.

POLITYKA ODWOŁANIA WYCIECZEK:
* ODWOŁANIE WYCIECZKI 48 GODZIN PRZED DNIEM  WYCIECZKI 100% ZWROTU KOWTY .
* ODWOŁAMIE WYCIECZKI 24 GODZINY PRZED DNIEM WYCIECZKI 50% ZWROTU KOWTY.
* ODWOŁANIE W DNIU I NIESTAWIENIE SIĘ W MIEJSCU USTALONYM PRZEZ OPERATORA  WYCIECZKI NIE PODLEGA ZWROTOWI KWOTY CAŁKOWITEJ.
* TYLKO W PRZYPADKU PRZEDSTAWIENIA UZASADNIONEJ PRZYCZYNY ZDROWOTNEJ ORZECZENIA LEKARZA HOTELOWEGO  MOŻE BYĆ ZMIENIONY TERMIN WYCIECZKI PODLEGAJĄCY DOSTOSOWANIU DOSTĘPNOŚCI JEJ WYKONANIA ,JEŻELI WYZNACZONY TERMIN NIE ZOSTANIE ZAAKCEPTOWANY PRZEZ UCZESTNIKA  ZWRACA SIĘ WYŁĄCZNIE 50% KWOTY.

  • Google+ Social Icon

NASZ WYKONAWCA POLECANY PRZEZ 

  • Facebook Social Icon
  • turkusowymeksyk

POLSKIE BIURO PODRÓŻY I ORGANIZACJI WYCIECZEK W MEKSYKU PLAYA DEL CARMEN ,Q.ROO, EMAIL. info@turkusowymeksyk-pl.com, tel.+5219841574394