sian kaan

Przeżyj wodne SAFARI łodzią motorową po namorzynach rezerwatu naturalnego Biosfery Sian Ka´an, bez wątpienia najdziksze miejsce na Riwierze Maya, wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO 1987 mierzy około 530 000 hektarów i zawiera  setki unikatowych gatunków obecnie na wyginięciu. Naweguj przez namorzynową trasę w aktywnym ekosystemie który na dzień dzisiejszy zamieszkuje ponad 300 gatunków - wśród ptaków, krokodyli, wiele DELFINÓW w swoim naturalnym środowisku , żółwie morskie, ryby i inna  rodzima flora tego bajecznego miejsca,  ta podróż, która nas poprowadzi na piękne i  Turkusowe meksykańskie Karaiby, gdzie będziemy snurkować w jednym z nich najlepiej zachowanej rafy koralowej . Na zakończenie tej  wycieczki, odwiedzimy naturalne płytkie baseny morskie położone przy wiosce rybackiej słynnej Punta Allen ,która znajduje się przy najlepszej i najładniejszej części plaż z krystaliczną wodą to czas relaksu i wspaniałych zdjęć w tym magicznym miejscu. Na koniec zjemy pyszny lokalny obiad w formie bufetu , powrót do hotelu.

Co należy zabrać na wycieczkę...
Wygodne buty  (klapki,sandałki) , kostium kąpielowy i recznik , czapkę lub chustę (ochrona głowy przed słońcem) , środek na komary , kremy i filtry UV tylko Biodegradowalny  , okulary przeciw słoneczne , aparat fotograficzny lub kamerkę , pieniądze na wydatki osobiste pamiątki. Z uwagi na klimatyzację w samochodzie można dodatkowo zabrać ze sobą swetr lub bluzę z długim rękawem. 
 Skąd zabieramy

 Hotele i miejsca zbiórki usytuowanych na trasie od Playa del Carmen do centrum Tulum.

 Hotele lub miejsca zbiórki usytuowane na trasie od Cancun-centrum, strefa hotelowa-do Puerto Morelos

     
     CENNIK PLAYA                    
     Dorosły 159 USD                  
     Dzieci tylko w wieku 4-10 lat 129 USD 
         
     CENNIK CANCUN
     Dorosły 159 USD
     Dzieci tylko w wieku  4-10 lat 129 usd 
    
Zapytaj Nas o wolne miejsce i czy kursujemy do twojego resortu hotelu.
 
W wycieczkach związanych z transportem wodnym nie ma możliwości dania gratisu dla dziecka gdyż dziecko zajmuje miejsce w transporcie wodnym  a ilość jest liczona według miejsc danej łodzi jak i ze wzgledu bezpieczenstwa i polityki straży morskiej Meksyku absolutnie zakazane jest trzymanie dziecka na kolanach podczas trwania całego rejsu łodziami motorowymi itd...
 
Płatność

 Cena podana jest w dolarach amerykańskich za osobę .

 Istnieje możliwość zapłaty za wycieczkę :

pesos meksykańskie , euro lub funt brytyjski wg bieżącego kursu poprzez wcześniejsze ustalenie .

 

 CENA ZAWIERA ​

 *Przejazdy w komfortowych klimatyzowanych środkach transportu

 *Smaczny obiad kuchni meksykańskiej  w formie bufetu 

 *Wszystkie opłaty, bilety wstępu na strefe zwiedzania jak i kąpieliska 

 *Opieka polsko języcznego lub angielsko języcznego przewodnika

 *Sprzęt do Snorkelingu

 

 CENA NIE ZAWIERA

 *Opłata dodatkowa  stała 10 USD/od osoby <skonsultuj wcześniej czy opłata stała jest już zaaplikowana w cenie w trakcie promocji tej wycieczki > -płatne na miejscu za ochronę fauny morskiej którą należy zapłacić w momencie odbioru tylko   gotówką,zakup podkoszulka -pamiątki ,fotografii robionych przez fotografów podczas wycieczki

 *Zwyczajowy napiwek dla kierowcy i przewodnika 

 *Pakiet Zdjęć

 Uwagi

*Podana cena wycieczki niezależy od liczby uczestników (minimum 4 osób pełnopłatnych)

 *Godziny wyjazdu na wycieczkę ustalamy indywidualnie z każdym uczestnikiem. Godzina uzależniona jest od położenia  hotelu, w którym Państwo wypoczywacie.

 

 OPCJA WYCIECZKI VIP TOUR

Istnieje możliwość przeprowadzenia wycieczki w opcji bez innych uczestników. Może to być wycieczka dla dowolnej ilości osób. Zapytaj nas o cenę.

Skontaktuj się z nami.. info@turkusowymeksyk-pl.com lub pod tel-whatssap/(+52 1) 9841574394.


 

*w wycieczce może nastąpić zmiana punktu programu / zwłaszcza po deszczach .

MOŻESZ RÓWNIEŻ  NAPISAĆ DO NAS BEZPOŚREDNIO I DARMOWO WIADOMOŚĆ PRZEZ   WHATSSAPA +52 1 984 157 43 94 

POLITYKA ODWOŁANIA WYCIECZEK:
* ODWOŁANIE WYCIECZKI 48 GODZIN PRZED DNIEM  WYCIECZKI 100% ZWROTU KOWTY .
* ODWOŁAMIE WYCIECZKI 24 GODZINY PRZED DNIEM WYCIECZKI 50% ZWROTU KOWTY.
* ODWOŁANIE W DNIU I NIESTAWIENIE SIĘ W MIEJSCU USTALONYM PRZEZ OPERATORA  WYCIECZKI NIE PODLEGA ZWROTOWI KWOTY CAŁKOWITEJ.
* TYLKO W PRZYPADKU PRZEDSTAWIENIA UZASADNIONEJ PRZYCZYNY ZDROWOTNEJ ORZECZENIA LEKARZA HOTELOWEGO  MOŻE BYĆ ZMIENIONY TERMIN WYCIECZKI PODLEGAJĄCY DOSTOSOWANIU DOSTĘPNOŚCI JEJ WYKONANIA ,JEŻELI WYZNACZONY TERMIN NIE ZOSTANIE ZAAKCEPTOWANY PRZEZ UCZESTNIKA  ZWRACA SIĘ WYŁĄCZNIE 50% KWOTY.

  • Google+ Social Icon

NASZ WYKONAWCA POLECANY PRZEZ 

  • Facebook Social Icon
  • turkusowymeksyk

POLSKIE BIURO PODRÓŻY I ORGANIZACJI WYCIECZEK W MEKSYKU PLAYA DEL CARMEN ,Q.ROO, EMAIL. info@turkusowymeksyk-pl.com, tel.+5219841574394