REKIN WIELORYBI

Popłyniemy na naszą wyjątkową przygodę z REKINEM WIELORYBIM łodziami w poszukiwaniu tego wyjątkowego rekina , gdzie będziemy mogli ciesz się wspaniałymi kolorami turkusu Morza Karaibskiego, które nas otacza w tym  wyjątkowym doświadczeniu i niepowtarzalny przywileju  obserwowania największej ryby na świecie, *Skorzystaj i TY!*

Podczas tej wycieczki możesz przeżyć JEDYNĄ TAKĄ wycieczkę snorkelingową na jednej z najdłuższych raf koralowych na świecie, w którym zobaczysz wielką różnorodność koralowców i tropikalnych ryb. Na zakończenie wspamiałego dnia  odwiedzimy północną plażę Isla Mujeres, gdzie będziemy pływać na Morzu Karaibskim - delektując się ceviche i guacamole przygotowanym przez  naszych żeglarzy.

 

 

Pamiętamy kochani że -Co roku w okresie  Sezonowym czyli od CZERWCA do połowy WRZEŚNIA zaczynamy i kończymy tę przyjemność spotkania  Rekina Wielorybiego w morzu Karaibskim.

Zapraszamy na półwysep Jukatański - a dokładnie Do Riviera Maya na NIEZWYKŁY I NIEZAPOMNIANY SNORKELING z NAJWIĘKSZA RYBĄ ŚWIATA. Oferujemy najwyższą jakość wycieczki ,gwarancje ceny, polskojęzycznego przewodnika i małe grupy.

Spełnij swoje marzenie, przeżyją przygodę  ŻYCIA w otoczeniu tych niesamowitych Rekinów Wielorybich.

 

Kolejność czynności logistyki wycieczki  może się zmieniać w zależności od warunków pogodowych

W wycieczkach związanych z atrakcjami wodnymi uzależnionymi od pogody organizator zastrzega sobie możliwość zmiany kolejności programu  tej że wycieczki lub w przypadku bardzo złej pogody zmiany na najbliższy dostępny termin.

 

 

 

WYCIECZKA ZAWIERA

Przewodnika opiekuna językowego do wyboru /polski,angielski,hiszpański

Transport klimatyzowany

Wygodna łódź do obserwacji rekina wielorybiego.

Wycieczka Snorkel po rafie

 Śniadanie: owoce, słodkie ciasto, woda, woda smakowa, mrożona herbata, sok i kawa

Jedzenie: kanapki, ceviche, guacamole, totopos i owoce. (Wegetariańskie jedzenie i bez glutenowe bezpłatnie dostępne TYLKO po wcześniejszym zawiadomieniu w rezerwacji)

 Napoje: woda butelkowana i napoje bezalkoholowe.

Sprzęt do nurkowania i kamizelki ratunkowe (obowiązkowe do pływania z rekinem wielorybim).

ZALECENIA

 Koniecznie jest zabranie ze sobą ubrań i wygodnych butów-kostiumów kąpielowych   ręczników, filtrów uv biogredable ,zakrycia na głowe,okulary przeciwsłoneczne ,aparat   fotograficzny -najlepiej wodoodporny,napiwku uznaniowego dla kapitana łodzi .

NIE polecana wycieczka dla osób z różnymi , problemami z: sercem, oddychaniem lub pleców, hydrofobii, stanów-które mogą spowodować utratę przytomności, kobiety  w ciąży lub osoby bez podstawowych umiejętności pływania (do sportów wodnych). Ludzie pod wpływem alkoholu lub narkotyków nie będą mogli uczestniczyć

*Gwarantujemy obserwację rekinów wielorybich.
*Pływać będą państwo z rekinami wielorybimi w jak największym dostępnym  stopniu odległości umożliwiającej komfort i dla rekina i dla państwa
 *Dostępna ilość skoków snorkelingu z rekinem od 2 do 3 skoków.
*Dzieci poniżej 6 roku życia i kobiet w ciąży nie uczestniczą w skokach i w pływaniu z rekinem wielorybim .
*30-stego  dnia każdego miesiąca wycieczka nie jest organizowana *Dozwolone jest tylko pływanie z rekinem wielorybim w kamizele ratunkowej.

          CENNIK PLAYA DEL CARMEN I TULUM                 

         Dorosły --- USD - OFERTA  na LIPIEC ! ZAPYTAJ NAS O CENĘ !!

         Dzieci 5-10 lat  ---- USD        

         

         CENNIK CANCUN-ZAPYTAJ CZY TWÓJ HOTEL ZNAJDUJE SIĘ NA LIŚCIE TRANSPORTU 

        Dorosły ---- USD -OFERTA  na LIPIEC ! ZAPYTAJ NAS O CENĘ !!

        Dziecko 5-10 lat ---- USD

     

      DZIECI PONIŻEJ 5 ROKU ŻYCIA NIE MOGĄ UCZESTNICZYĆ W TEJ WYCIECZCE

         

       *wycieczka organizowana w jezyku polskim w każdy -    Poniedziałek,Czwartek,Sobota ,Niedziela *

           ZAPYTAJ NAS O WOLNE  MIEJSCE 

W wycieczkach związanych z transportem wodnym nie ma możliwości dania gratisu dla dziecka gdyż dziecko zajmuje miejsce w transporcie wodnym  a ilość jest liczona według miejsc danej łodzi jak i ze wzgledu bezpieczenstwa i polityki straży morskiej Meksyku absolutnie zakazane jest trzymanie dziecka na kolanach podczas trwania całego rejsu łodziami motorowymi itd...

INFORMACJA WAŻNA DLA KLIENTÓW BO NIESTETY TAK SIĘ CORAZ CZĘŚCIEJ DZIEJE-TYLKO LEGALNE BIURO MOŻE ZORGANIZOWAĆ WYCIECZKĘ - NIE KORZYSTAJ Z PIRATÓW INTERNETOWYCH CZY POJEDYŃCZYCH OSÓB KTÓRE TAK JAK TY SĄ TURYSTĄ W TYM KRAJU LUB PRZEBYWAJĄ NA WZNAWIANYCH WIZACH TURYSTYCZNYCH BEZ POZWOLEŃ LEGALNEJ PRACY - OFERUJĄC ZASTANAWIAJĄCO TANIE  WYCIECZKI KTÓRE SĄ NIELEGALNE-NIE WARTO NARAŻAĆ SIEBIE ANI RODZINĘ W OBCYM KRAJU TAK DALEKO OD DOMU.

POLITYKA ODWOŁANIA WYCIECZEK:
* ODWOŁANIE WYCIECZKI 48 GODZIN PRZED DNIEM  WYCIECZKI 100% ZWROTU KOWTY .
* ODWOŁAMIE WYCIECZKI 24 GODZINY PRZED DNIEM WYCIECZKI 50% ZWROTU KOWTY.
* ODWOŁANIE W DNIU I NIESTAWIENIE SIĘ W MIEJSCU USTALONYM PRZEZ OPERATORA  WYCIECZKI NIE PODLEGA ZWROTOWI KWOTY CAŁKOWITEJ.
* TYLKO W PRZYPADKU PRZEDSTAWIENIA UZASADNIONEJ PRZYCZYNY ZDROWOTNEJ ORZECZENIA LEKARZA HOTELOWEGO  MOŻE BYĆ ZMIENIONY TERMIN WYCIECZKI PODLEGAJĄCY DOSTOSOWANIU DOSTĘPNOŚCI JEJ WYKONANIA ,JEŻELI WYZNACZONY TERMIN NIE ZOSTANIE ZAAKCEPTOWANY PRZEZ UCZESTNIKA  ZWRACA SIĘ WYŁĄCZNIE 50% KWOTY.

  • Google+ Social Icon

NASZ WYKONAWCA POLECANY PRZEZ 

  • Facebook Social Icon
  • turkusowymeksyk

POLSKIE BIURO PODRÓŻY I ORGANIZACJI WYCIECZEK W MEKSYKU PLAYA DEL CARMEN ,Q.ROO, EMAIL. info@turkusowymeksyk-pl.com, tel.+5219841574394