top of page

REKIN WIELORYBI

TURKUSOWYMEKSYK-REKIN.jpg
TURKUSOWYMEKSYK-REKIN.jpg
turkusowymeksyk-wycieczka.png

Popłyniemy na naszą wyjątkową przygodę z REKINEM WIELORYBIM łodziami w poszukiwaniu tego wyjątkowego rekina , gdzie będziemy mogli ciesz się wspaniałymi kolorami turkusu Morza Karaibskiego, które nas otacza w tym  wyjątkowym doświadczeniu i niepowtarzalny przywileju  obserwowania największej ryby na świecie, *Skorzystaj i TY!*

Podczas tej wycieczki możesz przeżyć JEDYNĄ TAKĄ wycieczkę snorkelingową na jednej z najdłuższych raf koralowych na świecie, w którym zobaczysz wielką różnorodność koralowców i tropikalnych ryb. Na zakończenie wspamiałego dnia  odwiedzimy północną plażę Isla Mujeres, gdzie będziemy pływać na Morzu Karaibskim - delektując się ceviche i guacamole przygotowanym przez  naszych żeglarzy.

 

 

Pamiętamy kochani że -Co roku w okresie  Sezonowym czyli od CZERWCA do połowy WRZEŚNIA zaczynamy i kończymy tę przyjemność spotkania  Rekina Wielorybiego w morzu Karaibskim.

Zapraszamy na półwysep Jukatański - a dokładnie Do Riviera Maya na NIEZWYKŁY I NIEZAPOMNIANY SNORKELING z NAJWIĘKSZA RYBĄ ŚWIATA. Oferujemy najwyższą jakość wycieczki ,gwarancje ceny, polskojęzycznego przewodnika i małe grupy.

Spełnij swoje marzenie, przeżyją przygodę  ŻYCIA w otoczeniu tych niesamowitych Rekinów Wielorybich.

 

Kolejność czynności logistyki wycieczki  może się zmieniać w zależności od warunków pogodowych

W wycieczkach związanych z atrakcjami wodnymi uzależnionymi od pogody organizator zastrzega sobie możliwość zmiany kolejności programu  tej że wycieczki lub w przypadku bardzo złej pogody zmiany na najbliższy dostępny termin.

 

 

 

WYCIECZKA ZAWIERA

Przewodnika opiekuna językowego do wyboru /polski,angielski,hiszpański

Transport klimatyzowany

Wygodna łódź do obserwacji rekina wielorybiego.

Wycieczka Snorkel po rafie

 Śniadanie: owoce, słodkie ciasto, woda, woda smakowa, mrożona herbata, sok i kawa

Jedzenie: kanapki, ceviche, guacamole, totopos i owoce. (Wegetariańskie jedzenie i bez glutenowe bezpłatnie dostępne TYLKO po wcześniejszym zawiadomieniu w rezerwacji)

 Napoje: woda butelkowana i napoje bezalkoholowe.

Sprzęt do nurkowania i kamizelki ratunkowe (obowiązkowe do pływania z rekinem wielorybim).

ZALECENIA

 Koniecznie jest zabranie ze sobą ubrań i wygodnych butów-kostiumów kąpielowych   ręczników, filtrów uv biogredable ,zakrycia na głowe,okulary przeciwsłoneczne ,aparat   fotograficzny -najlepiej wodoodporny,napiwku uznaniowego dla kapitana łodzi .

NIE polecana wycieczka dla osób z różnymi , problemami z: sercem, oddychaniem lub pleców, hydrofobii, stanów-które mogą spowodować utratę przytomności, kobiety  w ciąży lub osoby bez podstawowych umiejętności pływania (do sportów wodnych). Ludzie pod wpływem alkoholu lub narkotyków nie będą mogli uczestniczyć

*Gwarantujemy obserwację rekinów wielorybich.
*Pływać będą państwo z rekinami wielorybimi w jak największym dostępnym  stopniu odległości umożliwiającej komfort i dla rekina i dla państwa
 *Dostępna ilość skoków snorkelingu z rekinem od 2 do 3 skoków.
*Dzieci poniżej 6 roku życia i kobiet w ciąży nie uczestniczą w skokach i w pływaniu z rekinem wielorybim .
*30-stego  dnia każdego miesiąca wycieczka nie jest organizowana *Dozwolone jest tylko pływanie z rekinem wielorybim w kamizele ratunkowej.

          CENNIK PLAYA DEL CARMEN I TULUM                 

         Dorosły  180 USD

         CENNIK CANCUN-ZAPYTAJ CZY TWÓJ HOTEL ZNAJDUJE SIĘ NA LIŚCIE TRANSPORTU 

        Dorosły 180 USD 

          ZAPYTAJ NAS O WOLNE  MIEJSCE 

W wycieczkach związanych z transportem wodnym nie ma możliwości dania gratisu dla dziecka gdyż dziecko zajmuje miejsce w transporcie wodnym  a ilość jest liczona według miejsc danej łodzi jak i ze wzgledu bezpieczenstwa i polityki straży morskiej Meksyku absolutnie zakazane jest trzymanie dziecka na kolanach podczas trwania całego rejsu łodziami motorowymi itd...
OCEAN TOUR WHALE SHARK (14).JPG
TURKUSOWYMEKSYK.JPG
bottom of page